Насіння газонної трави

Насіння газонної трави

Красива і доглянута газонна трава - запорука елегантного ландшафту

Ще кілька років тому красиві, доглянуті і соковито-зелені газони ми бачили найчастіше з телеекранів під час перегляду зарубіжних кінофільмів. На щастя, вже сьогодні кожен власник приватного будинку, присадибної ділянки може вільно і швидко купити газонну траву в Україні.

Купити газонну траву - значить не просто вдосконалити дизайн ландшафту, а й полегшити догляд за земельною ділянкою тому, що її потрібно тільки поливати і стригти. В результаті чого газон буде виглядати природно і естетично.

Купити газонну траву потрібно, щоб забезпечити комфорт, безпеку і затишок. Дуже часто, щоб уникнути появи бур'янів, бруду, необхідно просто посадити газонну траву. По-перше, вона прекрасно поглинає дорожній пил. По-друге, виробляє додатково кисень, що робить відпочинок на газоні комфортніше і приємніше. По-третє, вона захищає грунт від нагрівання, тому сидіти або лежати на ній завжди комфортно. Також можна не боятися за дітей, і сміливо відпускати їх грати на газон. По-четверте, на таких рівних і однорідних ділянках зручно займатися спортом або організовувати сімейний відпочинок. До того ж, яскравий зелений колір газонної трави вигідно підкреслить будь-які елементи ландшафтної композиції.

Насіння газонної трави

Купити траву газонну, не будучи фахівцем, досить складно так, як сучасний асортимент вражає своїми особливостями. В залежності від побажань і потреб покупця, насіння газонної трави можуть бути: однорічними і багаторічними, стійкими до морозів або сухого клімату, низькорослими або високорослими, повільно або швидко зростаючими і т.п. Тому перш ніж купити насіння газонної трави, потрібно визначитися з якою метою, в якому місці і в яких умовах буде вона зростати.

Особливості вирощування трави газонної

Сьогодні купити газонну траву в Україні можна швидко і легко, головне її правильно виростити. Купуючи насіння газонної трави, потрібно враховувати кліматичні умови, місце, де буде вона зростати. Так, наприклад, можна купити газонну траву, насіння якої легко будуть проростати в тінистому або, навпаки, сонячної відкритій місцевості.

Можна підібрати сорти, які стійкі до вихлопних газів, якщо, наприклад, газон знаходиться при дорозі. Якщо ж покупець хоче будинку створити куточок для заняття спортом або сімейних пікніків, досить купити траву газонну низькорослу, яка легко відновлюється після витоптування. З якою б метою ви її не купували, головне, щоб вона створювала рівномірний, щільне, екологічно чисте покриття грунту.

Після покупки насіння, бажано подбати про підготовку грунту для посіву.

  • Висаджувати насіння можна як на початку весни, так і до початку осені, попередньо вирівнявши ділянку і очистивши його від бур'янів або будь-якого іншого сміття.
  • Після чого потрібно грунт перекопати і вирівняти.
  • Засіяний ділянку рекомендується поливати методом дощування. Коли газонна трава досягне 9 - 10 см, потрібно провести перше скошування.
  • Після чого висоту трави можна регулювати залежно від потреб. Для того, щоб газон надалі радував своїм виглядом, досить не забувати про його підстригання, поливі вранці або ввечері і підгодівлі добривами.
  • Якщо вам вдалося правильно підібрати насіння газонної трави відповідного сорту, значить газон, дитяча або спортивний майданчик, квіткова клумба або просто галявина перед котеджем буде радувати ваш погляд не один сезон!

Замовити і купити насіння газонної трави в інтернет-магазині рослин "Зелена життя"

Інтернет-магазин рослин "Зелена життя" пропонує купити насіння газонних трав і рулонні газони в Україні за доступною ціною. Провідні виробники, висока якість товарів.

Для покупки Вам необхідно зробити наступні дії:

  • Вибрати вподобані товари і додати в їх в корзину.
  • Перейти в корзину і оформити замовлення. Оформити замовлення можуть як зареєстровані так і незарегістрованние користувачі.
  • Оплатити замовлення або підтвердити покупку з подальшою оплатою післяплатою.
  • Отримати свою покупку скориставшись однією з транспортних компаній України або забрати товар самостійно з нашої торговельної площадки.
  • Висадити саджанці в своєму саду або на ділянці.

Вдалих покупок і гарного настрою.