Добрива, стимулятори росту

Майстер для винограду, 25г. 3.28.28 Мінеральні добрива та стимулятори росту рослин італійської компанії «Valagro», створені на основі морських водоростей, здобутих на узбережжі Атлантики, які є самим висококонцентрованим джерелом рослинного білка в світі. Продукція цієї серії цікава тим..
  Майстер для всіх видів пальм 25гр. Мінеральні добрива та стимулятори росту рослин італійської компанії «Valagro», створені на основі морських водоростей, здобутих на узбережжі Атлантики, які є самим висококонцентрованим джерелом рослинного білка в світі. Продукція цієї серії ці..
Мінеральні добрива та стимулятори росту рослин італійської компанії «Valagro», створені на основі морських водоростей, здобутих на узбережжі Атлантики, які є самим висококонцентрованим джерелом рослинного білка в світі. Продукція цієї серії цікава тим, що кожен продукт створений для вирі..
Майстер для кактусів і сукулентів - це спеціальне, високоефективне, безхлорне, водорозчинне, комплексне добриво для підживлення всіх видів кактусів і сукулентів (агави, алое, глатіфілуми, галстеріі, каланхое, молочаю та інших рослин з цієї категорії. Збалансоване співвідношення мікро-і макроелемент..

Біоглобін 50мл.

Артикул: 9.8

35 грн.

У наявності
  РЕГУЛЯТОР РОСТУ І РОЗВИТКУ РОСЛИН "Біоглобін" Універсальний стимулятор росту і розвитку рослин. Біологічний і енергетичний стимулятор, що збільшує в рослині кількість білків і ферментів. Виготовляється з плаценти сільськогосподарських тварин (корів і свиней). Завдяки застосуванню..

Байкал 1л

Артикул: 9.7

90 грн.

У наявності
  РЕГУЛЯТОР РОСТУ І РОЗВИТКУ РОСЛИН "Байкал" Універсальний стимулятор росту і розвитку рослин. Біологічний і енергетичний стимулятор, що збільшує в рослині кількість білків і ферментів. Виготовляється з плаценти сільськогосподарських тварин (корів і свиней). Завдяки застосуванню Бі..

Гумат 1 литр

Артикул: 9.10

20 грн.

У наявності
  Гумат (Рост-концентрат) - стимулятор росту квітів і рослин. Застосування гумінових кислот сприяє збереженню і перетворенню всіх живильних елементів грунту в живильні комплекси, які повністю засвоюються рослиною (наприклад, той же самий Фосфор переходить з важкодоступного в легкодоступний д..
Добриво Агроном профі для Газона фасування 300гр. Добриво Агроном профі - високоефективне, концентроване, мінеральне добриво містить всі необхідні для харчування рослини елементи в доступних формах. переваги: Оптимальний склад поживних елементів зміцнює растеніе.Високое вміст калію, сірки і..
  Добриво Агроном профі для Квітучих рослин фасування 300гр. Основне призначення - заповнення дефіциту поживних речовин після активного періоду зростання. Містить комплекс вітамінів. Добриво містить посилену дозу калію, сірки і фосфору, що захищають рослини. Створює стартовий запас поживних ..
Добриво Агроном профі для пеларгонії і петуній фасування 300гр. Основне призначення - заповнення дефіциту поживних речовин після активного періоду зростання. Містить комплекс вітамінів. Створює стартовий запас поживних речовин до весни. Препарат значно покращує декоративний вигляд рослини, роблячи ..
Добриво Агроном профі для Роз фасування 300гр. Основне призначення - заповнення дефіциту поживних речовин після активного періоду зростання. Містить комплекс вітамінів. Добриво містить посилену дозу калію, сірки і фосфору, що захищають рослини. Створює стартовий запас поживних речовин до весне.Преп..
Добриво в паличках Чистий аркуш від хвороб Діє дане добриво до 90 днів з моменту занурення його в контейнер з рослина. Добре рабртает проти таких хвороб як: борошниста роса, септоріоз, бура іржа, коренева гниль, церкоспороз, порша, Моніліоз, кокомікоз, сіра і біла гниль, оідум, антракноз. Добриво ..
Добриво в паличках Чистий аркуш для Добриво в паличках Чистий аркуш для декоративно-листяних До складу добрива входить повноцінний набір макро та мікроелементів, що забезпечує гармонійний ріст і розвиток ваших рослин. Добриво містить поживні речовини: азот - 8%, фосфор - 10%, калій - 14%, магній -..
Добриво в паличках Чистий аркуш для квітучих До складу добрива входить повноцінний набір макро та мікроелементів, що забезпечує гармонійний ріст і розвиток ваших рослин. Добриво містить поживні речовини: азот - 8%, фосфор - 10%, калій - 14%, магній - 2%.       ..
  Добриво в паличках Чистий аркуш для квітучих До складу добрива входить повноцінний набір макро та мікроелементів, що забезпечує гармонійний ріст і розвиток ваших рослин. Добриво містить поживні речовини: азот - 8%, фосфор - 10%, калій - 14%, магній - 2%.     ..
  Добриво в паличках Чистий аркуш для петунії та сурфінії До складу добрива входить повноцінний набір макро та мікроелементів, що забезпечує гармонійний ріст і розвиток ваших рослин. Добриво містить поживні речовини: азот - 8%, фосфор - 10%, калій - 14%, магній - 2%.     ..
Добриво Зелений гай Aqua для троянд Повне мінеральне добриво для всіх видів рослин. Містить мікро і макро - елементи, які повністю забезпечують потреби всіх видів хвойніков. склад: Азот N -17% Фосфор - P2O5 20% Калій К2O 27% А так же: Mg. Fe. Mn. B. Cu. Zn. Co. Mo. ..

55 грн.

У наявності
  Добриво "Зелений гай" універсальне Повне мінеральне добриво для газону. Містить мікро і макро - елементи, які повністю забезпечують потреби всіх видів трав входять до складу газону. Склад: Азот N-27% Фосфор - P2O5-4% Калій К2O-10% А так же: Mg. Fe. Mn. B. Cu. Zn. Co. Mo. ..
Добриво Зелений гай газон осіннє 500гр. Повне мінеральне добриво для газону. Містить мікро і макро - елементи, які повністю забезпечують потреби всіх видів трав входять до складу газону. склад: Азот N-27% Фосфор - P2O5-4% Калій К2O-10% А так же: Mg. Fe. Mn. B. Cu. Zn. Co. Mo.   ..
Осінь
Добриво Зелений гай газон осінь ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ осінній газон - комплексне мінеральне добриво для газону в осінній період. Склад: азот загальний (N) -4, фосфор (P2 ПРО5) -17, калій (К2 О) -40, Mg, Fe, Mn, B, Cu, Zn, Mo, Co. Добриво зміцнює кореневу систему газонної трави, дозволяє створити більш ..
Новинка
Добриво Зелений гай газон осінь ЗЕЛЕНИЙ ГАЙ осінній газон - комплексне мінеральне добриво для газону в осінній період. Склад: азот загальний (N) -4, фосфор (P2 ПРО5) -17, калій (К2 О) -40, Mg, Fe, Mn, B, Cu, Zn, Mo, Co. Добриво зміцнює кореневу систему газонної трави, дозволяє створити більш ..
Добриво Зелений гай Золота осінь - комплексне добриво для всіх видів рослин в осінній період. Ефективність: Зміцнює рослини і полегшує їх зимівлю Відновлює вміст поживних речовин в грунті Підвищує опірність хворобам, гнилизни, переохолодження Сприяє безболісного пробудження після зимового пері..
Добриво Чистий аркуш для петуній і пеларгоний упаколвка 300гр. Основне призначення - заповнення дефіциту поживних речовин після активного періоду зростання. Містить комплекс вітамінів. Добриво містить посилену дозу калію, сірки і фосфору, що захищають рослини. Створює стартовий запас поживних речов..
Хіт
  Добриво Чистий аркуш для хвойних упаколвка 300гр. Добриво для підготовки хвойних рослин до осінньо-зимового періоду. Основне призначення - заповнення дефіциту поживних речовин після активного періоду зростання і підготовка рослин до заморозків. Містить комплекс вітамінів. Добриво містить п..
УДОБРЕНИЕ ЧИСТИЙ ЛИСТ ОСЕННЕЕ ДЛЯ ГАЗОНІВ упаковка 300гр. - високоефективне, концентроване, мінеральне добриво містить всі необхідні для харчування рослини елементи в доступних формах. переваги: Оптимальний склад поживних елементів зміцнює растеніе.Високое вміст калію, сірки і фосфору обері..
  Добриво Чистий аркуш осіннє для хвойних упаколвка 300гр. Добриво для підготовки хвойних рослин до осінньо-зимового періоду. Основне призначення - заповнення дефіциту поживних речовин після активного періоду зростання і підготовка рослин до заморозків. Містить комплекс вітамінів. Добриво мі..

ЕКОФЛОК 100гр.

Артикул: 9.1

50 грн.

У наявності
ЕКОФЛОК ЕКОФЛОК - це влагонакаплівающій матеріал, здатний утримувати в грунті вологу, тим самим забезпечує сприятливе середовище для вкорінення знову посадженого рослини. ЕКОФЛОК вноситься в ґрунт поблизу кореневої системи рослини. Гранули накопичують вологу, коріння самостійно проникають в гранули ..

ЕКОФЛОК 500гр.

Артикул: 9.3

225 грн.

У наявності
  ЕКОФЛОК ЕКОФЛОК - це влагонакаплівающій матеріал, здатний утримувати в грунті вологу, тим самим забезпечує сприятливе середовище для вкорінення знову посадженого рослини. ЕКОФЛОК вноситься в ґрунт поблизу кореневої системи рослини. Гранули накопичують вологу, коріння самостійно прони..

Корневин-grandis 10г.

Артикул: 9.92

10 грн.

У наявності
  Корневин - це біостимулюючий препарат для рослин до складу якого входить індолілмасляная кислота (ІМК) в концентрації 5 г / кг, яка, потрапляючи на рослину, злегка дратує його покривні тканини, ніж стимулює появу каллюса ( «живих» клітин, що утворюються на поверхні ранки) і кор..
Застосовується для кореневого підживлення всіх видів сурфіній, петуній, пеларгонії та інших квітучих рослин. Розчинити 5г. (1ч.ложка) в 2літра води і цим розчином поливати рослини 1 раз в 7-14 днів. На сьогоднішній день добрива майстер випускається для кімнатного квітникарства і присадибної ді..
Майстер - Еліт для декоративно-листяних рослин Добриво Майстер - Еліт для декоративно-листяних рослин (рідкий) 0.3л, Комплексне, високоефективне багатокомпонентне мінеральне добриво для кореневого підживлення декоративно-листяних рослин. ..
Майстер для квітучих рослин Добриво Рост-Майстер для Квітучих рослин (рідкий) 0.3л, ROST Комплексне добриво Master (Майстер) Еліт, 0.3л, Квітучі - високоефективне багатокомпонентне мінеральне добриво для кореневого підживлення квітучих рослин: Агератум, афеляндра, Бальзамін, Бегонія, Вріезія, ..
  Майстер - Еліт для Орхидей Добриво Рост-Майстер для Орхидей (рідкий), Комплексне добриво Master (Майстер) Еліт, 0.3л, Квітучі - високоефективне багатокомпонентне мінеральне добриво для кореневого підживлення. ..

20 грн.

У наявності
  Майстер - Еліт зимовий 0.3 літра Добриво Рост-Майстер для еліт (рідкий) 0.3л, ROST Комплексне добриво Master (Майстер) Еліт, 0.3л, Високоефективне багатокомпонентне мінеральне добриво для кореневого підживлення квітучих рослин в зимовий період. Підвищує стійкість рослин до ккрітіческому рі..
Майстер для квітучих рослин Добриво Рост-Майстер для Квітучих рослин (рідкий) 0.3л, ROST Комплексне добриво Master (Майстер) 0.3л, ..
  Майстер для всіх видів декоративно-листяних рослин Мінеральні добрива та стимулятори росту рослин італійської компанії «Valagro», створені на основі морських водоростей, здобутих на узбережжі Атлантики, які є самим висококонцентрованим джерелом рослинного білка в світі. Продукц..
Майстер-агро для кімнатних і садових троянд. Мінеральні добрива та стимулятори росту рослин італійської компанії «Valagro», створені на основі морських водоростей, здобутих на узбережжі Атлантики, які є самим висококонцентрованим джерелом рослинного білка в світі. Продукція цієї серії ц..

6 грн.

У наявності
Майстер для орхідей Мінеральні добрива та стимулятори росту рослин італійської компанії «Valagro», створені на основі морських водоростей, здобутих на узбережжі Атлантики, які є самим висококонцентрованим джерелом рослинного білка в світі. Продукція цієї серії цікава тим, що кожен про..
Майстер для розсади 25гр. 24.10.15 Мінеральні добрива та стимулятори росту рослин італійської компанії «Valagro», створені на основі морських водоростей, здобутих на узбережжі Атлантики, які є самим висококонцентрованим джерелом рослинного білка в світі. Продукція цієї серії цікава ти..
  Майстер для всіх видів фікусів Мінеральні добрива та стимулятори росту рослин італійської компанії «Valagro», створені на основі морських водоростей, здобутих на узбережжі Атлантики, які є самим висококонцентрованим джерелом рослинного білка в світі. Продукція цієї серії цікава..
Хіт

6 грн.

У наявності
  Майстер для ялин, сосен, туй, тіссов, ялівців, і інших хвойних рослин Мінеральні добрива та стимулятори росту рослин італійської компанії «Valagro», створені на основі морських водоростей, здобутих на узбережжі Атлантики, які є самим висококонцентрованим джерелом рослинного біл..
Показано з 1 по 42 з 83 (всього 2 сторінок)
Добрива, стимулятори росту