Супутні товари

320 грн.

У наявності
  Бордюрна стрічка Зелена з кантом Довжина бордюру: 10 метрів Ширина: 10,5 см Діаметр трубки 12мм. ..

490 грн.

У наявності
  Бордюрна стрічка Зелена з кантом Довжина бордюру: 20 метрів Ширина: 11см Діаметр трубки 20мм. ..
  Бордюрна стрічка Коричнева з кантом Довжина бордюру: 10 метрів Ширина: 10,5 см Діаметр трубки 12мм. ..
Бордюрна стрічка Коричнева з кантом Довжина бордюру: 20 метрів Ширина: 11см Діаметр трубки 20мм. ..
Субстрат Флорін для декоративно-листяних рослин - готова до використання суміш, легка в застосуванні, дозволить навіть новачкам професійно підійти до вирощування кімнатних рослин. Призначена для всіх кімнатних та садових рослин з декоративним листям - диффенбахії, фікуси, шеффлера, Корделина, юки та..
  Субстрат Флорін для квітучий рослин - готова до використання суміш, легка в застосуванні, дозволить навіть новачкам професійно підійти до вирощування кімнатних рослин. Призначена для всіх кімнатних та садових рослин. Також застосовують при висіві насіння і вирощуванні розсади. Правильно пі..
  Субстрат Флорін для всіх видів пальм - готова до використання суміш, легка в застосуванні, дозволить навіть новачкам професійно підійти до вирощування кімнатних рослин. Призначена для всіх видів пальм. Також застосовують при висіві насіння і вирощуванні розсади. Правильно підібрані і збала..
Субстрат Флорін для всіх видів хвойних рослин-готова до використання суміш, легка в застосуванні, дозволить навіть новачкам професійно підійти до вирощування хвойних рослин як кімнатних так і вуличних. Призначена для всіх видів хвойних рослин. Також застосовують при висіві насіння і вирощуванні розс..

21 грн.

У наявності
  Назва: Грунт Флорін орхідея Опис: Спеціальний субстрат для вирощування всіх видів орхідей. Даний грунт забезпечить вашого кімнатного улюбленця всіма необхідними поживними елементами. Зовнішній вигляд і цвітіння орхідеї безпосередньо залежить від вибору грунту. Пересаджувати орхідеї необхід..
  Назва: Грунт Флорін орхідея Опис: Спеціальний субстрат для вирощування всіх видів орхідей. Даний грунт забезпечить вашого кімнатного улюбленця всіма необхідними поживними елементами. Зовнішній вигляд і цвітіння орхідеї безпосередньо залежить від вибору грунту. Пересаджувати орхідеї необхід..
  Субстрат Флорін універсальний - готова до використання суміш, легка в застосуванні, дозволить навіть новачкам професійно підійти до вирощування кімнатних рослин. Призначена для всіх кімнатних та садових рослин. Також застосовують при висіві насіння і вирощуванні розсади. Правильно підібран..

18 грн.

У наявності
  Назва: Дренаж великий або керамзит Керамзіт- спеціально запечена глина з пористою структурою різної фракції. Призначена для грунтової прошарку при посадці рослин. Даний шар захищає рослину при перезволоженні або застої води і дозволяє кореневій системі отримувати большн кількість кисню. Дл..
  Сітка для притінення 65% притенения Ширина: 6 метрів Довжина наберать скільки потрібно, мінімальний відріз 2 метри. Ціна: за 1 погонний метр   ..
Соснова кора (середня) 50 літрів Кора соснова мульча - це заготовлена, очищена, подрібнена і відсортована по різних фракціях кора сухостою сосни. Основне застосування кори - це укриття (мульчування) грунту в зоні зелених насаджень. Шар кори товщиною 4-5 см. Перешкоджає проростанню трави і бур&..

Торф 5л.

Артикул: 8.21

30 грн.

У наявності
Торф pH 4,0-5,0 Використання: У чистому вигляді торф є прекрасним середовищем для зростання будь-яких растеній.Торф, хоча і бідний мінеральними мікро- і макроелементами, багатий гуміновими кислотами, які є стимуляторами росту рослин, і амінокислотами, які сприяють перекладу деяких речовин в фо..

327 грн.

У наявності
  Торф Прибалтійський 150л. Фракція 0 - 20, pH 5.5 - 6, вологість 60%, органічна частина 94 - 99%, зольність 5 - 6% Склад: торф, Азот (NH4 + NO3) - 2,5 -3,5%; Фосфор (P2O5) - 1,5 - 2,0%; Калій (K2O) - 0,05 - 0,09%; вапно Магазин Greenlife пропонує купити Субстрат Домофлор ​​в Україні за ціно..

Біоглобін 50мл.

Артикул: 9.8

35 грн.

У наявності
  РЕГУЛЯТОР РОСТУ І РОЗВИТКУ РОСЛИН "Біоглобін" Універсальний стимулятор росту і розвитку рослин. Біологічний і енергетичний стимулятор, що збільшує в рослині кількість білків і ферментів. Виготовляється з плаценти сільськогосподарських тварин (корів і свиней). Завдяки застосуванню..

Байкал 1л

Артикул: 9.7

90 грн.

У наявності
  РЕГУЛЯТОР РОСТУ І РОЗВИТКУ РОСЛИН "Байкал" Універсальний стимулятор росту і розвитку рослин. Біологічний і енергетичний стимулятор, що збільшує в рослині кількість білків і ферментів. Виготовляється з плаценти сільськогосподарських тварин (корів і свиней). Завдяки застосуванню Бі..

Гумат 1 литр

Артикул: 9.10

20 грн.

У наявності
  Гумат (Рост-концентрат) - стимулятор росту квітів і рослин. Застосування гумінових кислот сприяє збереженню і перетворенню всіх живильних елементів грунту в живильні комплекси, які повністю засвоюються рослиною (наприклад, той же самий Фосфор переходить з важкодоступного в легкодоступний д..
Добриво Агроном профі для Газона фасування 300гр. Добриво Агроном профі - високоефективне, концентроване, мінеральне добриво містить всі необхідні для харчування рослини елементи в доступних формах. переваги: Оптимальний склад поживних елементів зміцнює растеніе.Високое вміст калію, сірки і..
  Добриво Агроном профі для Квітучих рослин фасування 300гр. Основне призначення - заповнення дефіциту поживних речовин після активного періоду зростання. Містить комплекс вітамінів. Добриво містить посилену дозу калію, сірки і фосфору, що захищають рослини. Створює стартовий запас поживних ..
Добриво Агроном профі для пеларгонії і петуній фасування 300гр. Основне призначення - заповнення дефіциту поживних речовин після активного періоду зростання. Містить комплекс вітамінів. Створює стартовий запас поживних речовин до весни. Препарат значно покращує декоративний вигляд рослини, роблячи ..
Добриво Агроном профі для Роз фасування 300гр. Основне призначення - заповнення дефіциту поживних речовин після активного періоду зростання. Містить комплекс вітамінів. Добриво містить посилену дозу калію, сірки і фосфору, що захищають рослини. Створює стартовий запас поживних речовин до весне.Преп..
Добриво в паличках Чистий аркуш від хвороб Діє дане добриво до 90 днів з моменту занурення його в контейнер з рослина. Добре рабртает проти таких хвороб як: борошниста роса, септоріоз, бура іржа, коренева гниль, церкоспороз, порша, Моніліоз, кокомікоз, сіра і біла гниль, оідум, антракноз. Добриво ..
Добриво в паличках Чистий аркуш для Добриво в паличках Чистий аркуш для декоративно-листяних До складу добрива входить повноцінний набір макро та мікроелементів, що забезпечує гармонійний ріст і розвиток ваших рослин. Добриво містить поживні речовини: азот - 8%, фосфор - 10%, калій - 14%, магній -..
Добриво в паличках Чистий аркуш для квітучих До складу добрива входить повноцінний набір макро та мікроелементів, що забезпечує гармонійний ріст і розвиток ваших рослин. Добриво містить поживні речовини: азот - 8%, фосфор - 10%, калій - 14%, магній - 2%.       ..
  Добриво в паличках Чистий аркуш для квітучих До складу добрива входить повноцінний набір макро та мікроелементів, що забезпечує гармонійний ріст і розвиток ваших рослин. Добриво містить поживні речовини: азот - 8%, фосфор - 10%, калій - 14%, магній - 2%.     ..
  Добриво в паличках Чистий аркуш для петунії та сурфінії До складу добрива входить повноцінний набір макро та мікроелементів, що забезпечує гармонійний ріст і розвиток ваших рослин. Добриво містить поживні речовини: азот - 8%, фосфор - 10%, калій - 14%, магній - 2%.     ..
Добриво Зелений гай Aqua для троянд Повне мінеральне добриво для всіх видів рослин. Містить мікро і макро - елементи, які повністю забезпечують потреби всіх видів хвойніков. склад: Азот N -17% Фосфор - P2O5 20% Калій К2O 27% А так же: Mg. Fe. Mn. B. Cu. Zn. Co. Mo. ..
Добриво Зелений гай Золота осінь - комплексне добриво для всіх видів рослин в осінній період. Ефективність: Зміцнює рослини і полегшує їх зимівлю Відновлює вміст поживних речовин в грунті Підвищує опірність хворобам, гнилизни, переохолодження Сприяє безболісного пробудження після зимового пері..
Добриво Чистий аркуш для петуній і пеларгоний упаколвка 300гр. Основне призначення - заповнення дефіциту поживних речовин після активного періоду зростання. Містить комплекс вітамінів. Добриво містить посилену дозу калію, сірки і фосфору, що захищають рослини. Створює стартовий запас поживних речов..
Хіт
  Добриво Чистий аркуш для хвойних упаколвка 300гр. Добриво для підготовки хвойних рослин до осінньо-зимового періоду. Основне призначення - заповнення дефіциту поживних речовин після активного періоду зростання і підготовка рослин до заморозків. Містить комплекс вітамінів. Добриво містить п..
УДОБРЕНИЕ ЧИСТИЙ ЛИСТ ОСЕННЕЕ ДЛЯ ГАЗОНІВ упаковка 300гр. - високоефективне, концентроване, мінеральне добриво містить всі необхідні для харчування рослини елементи в доступних формах. переваги: Оптимальний склад поживних елементів зміцнює растеніе.Високое вміст калію, сірки і фосфору обері..
  Добриво Чистий аркуш осіннє для хвойних упаколвка 300гр. Добриво для підготовки хвойних рослин до осінньо-зимового періоду. Основне призначення - заповнення дефіциту поживних речовин після активного періоду зростання і підготовка рослин до заморозків. Містить комплекс вітамінів. Добриво мі..

ЕКОФЛОК 100гр.

Артикул: 9.1

50 грн.

У наявності
ЕКОФЛОК ЕКОФЛОК - це влагонакаплівающій матеріал, здатний утримувати в грунті вологу, тим самим забезпечує сприятливе середовище для вкорінення знову посадженого рослини. ЕКОФЛОК вноситься в ґрунт поблизу кореневої системи рослини. Гранули накопичують вологу, коріння самостійно проникають в гранули ..

ЕКОФЛОК 500гр.

Артикул: 9.3

225 грн.

У наявності
  ЕКОФЛОК ЕКОФЛОК - це влагонакаплівающій матеріал, здатний утримувати в грунті вологу, тим самим забезпечує сприятливе середовище для вкорінення знову посадженого рослини. ЕКОФЛОК вноситься в ґрунт поблизу кореневої системи рослини. Гранули накопичують вологу, коріння самостійно прони..

Корневин-grandis 10г.

Артикул: 9.92

10 грн.

У наявності
  Корневин - це біостимулюючий препарат для рослин до складу якого входить індолілмасляная кислота (ІМК) в концентрації 5 г / кг, яка, потрапляючи на рослину, злегка дратує його покривні тканини, ніж стимулює появу каллюса ( «живих» клітин, що утворюються на поверхні ранки) і кор..
Застосовується для кореневого підживлення всіх видів сурфіній, петуній, пеларгонії та інших квітучих рослин. Розчинити 5г. (1ч.ложка) в 2літра води і цим розчином поливати рослини 1 раз в 7-14 днів. На сьогоднішній день добрива майстер випускається для кімнатного квітникарства і присадибної ді..
Майстер - Еліт для декоративно-листяних рослин Добриво Майстер - Еліт для декоративно-листяних рослин (рідкий) 0.3л, Комплексне, високоефективне багатокомпонентне мінеральне добриво для кореневого підживлення декоративно-листяних рослин. ..
Майстер для квітучих рослин Добриво Рост-Майстер для Квітучих рослин (рідкий) 0.3л, ROST Комплексне добриво Master (Майстер) Еліт, 0.3л, Квітучі - високоефективне багатокомпонентне мінеральне добриво для кореневого підживлення квітучих рослин: Агератум, афеляндра, Бальзамін, Бегонія, Вріезія, ..
  Майстер - Еліт для Орхидей Добриво Рост-Майстер для Орхидей (рідкий), Комплексне добриво Master (Майстер) Еліт, 0.3л, Квітучі - високоефективне багатокомпонентне мінеральне добриво для кореневого підживлення. ..
Показано з 1 по 42 з 158 (всього 4 сторінок)
Супутні товари