Політика Безпеки

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ
Політика конфіденційності та захисту персональних даних (інформації)

Ми забезпечуємо захист персональних даних кожного, хто відвідує інтернет-магазин "Зелена життя", спілкується з нами або купує товари в інтернет-магазині "Зелена життя". Інформація, яку Ви надаєте, використовується виключно для обробки Ваших замовлень. Ми здійснюємо обробку інформації відповідно до Закону України «Про інформацію» та інших нормативно-правових актів.

Надання інформації третім особам

З метою задоволення Ваших потреб, ми залучаємо інших осіб для виконання різних функцій, наприклад: оформлення та доставки замовлень, проведення маркетингових та рекламних заходів, обробки платежів за кредитними картками, надання інших послуг. Такі особи можуть мати доступ до наданої Вами персональної інформації, в обсягах необхідних для виконання ними функцій, пов'язаних з виконанням Ваших замовлень. Ми, також, можемо використовувати персональну інформацію для повідомлення Вас про важливі зміни в нашому інтернет-магазині "Зелена життя", нові продукти, спеціальні пропозиції або інших новин, які, на наш погляд, можуть Вас зацікавити.

Прийняття цих умов

Використовуючи інтернет-магазин "Зелена життя", тобто надаючи свої персональні дані Ви надаєте право на використання і обробку Ваших персональних даних, а також ознайомлені з правами стікаючи з ЗУ "Про Захисту персональних даних".

У разі, якщо Ви не згодні з цією Політикою, будь ласка не надайте інтернет-магазину "Зелена життя" даних про себе, згідно яких Вас можна ідентифікувати.

Ми оставляетм за собою право змінювати і / або доповнювати цю Політику в будь-який час без будь-якого попереднього повідомлення. Зміни вступають в дію через 7 днів після опублікування таких у відповідному розділі сайту. Подальше використання Вами інтернет-магазину "Зелена життя" означає Вашу згоду з такими змінами і доповненнями.