Графік роботи 8:00 - 17:00
Без перерви
Без вихідних

  • Кошик порожній!

Подарункові сертифікати

Подарочный сертификат на 300грн. отправляется покупателю по полной предоплате на карту Приват Банка! Приобрести данный сертификат Вы можете как в интернет магазите, так и на торговой площадке. Сертификат принимается в счет оплаты за все товары в нашем интернет-магазине и на торговой площадке. И..
Подарочный сертификат на 500грн. отправляется покупателю по полной предоплате на карту Приват Банка! Приобрести данный сертификат Вы можете как в интернет магазите, так и на торговой площадке. Сертификат принимается в счет оплаты за все товары в нашем интернет-магазине и на торговой площадке. ..
Подарочный сертификат на 800грн. отправляется покупателю по полной предоплате на карту Приват Банка! Приобрести данный сертификат Вы можете как в интернет магазите, так и на торговой площадке. Сертификат принимается в счет оплаты за все товары в нашем интернет-магазине и на торговой площадке. ..
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)
 Подарункові сертифікати

 

Подарунковий сертифікат стане відмінним подарунком для всіх тих, хто не ровнодушен до декоративних рослин! Для Ваших друзів, рідних і близьких людей! Придбати даний сертифікат Ви можете як в інтернет магазині, так і на торговому майданчику. Сертифікат приймається в рахунок оплати за все товари в нашому інтернет-магазині і на торговому майданчику. Використовувати його можна при оформленні замовлення, вказавши номер сертифіката в відведену для ного рядок. Сертифікат не підлягає поверненню і не обмінюється на гроші! Бажаємо приємних покупок!