Троянди: Група - чайно-гібридні; Забарвлення квіток - світло-рожева

Осінь
Роза чайно-гібридна La Perla контейнер 3л.
Роза чайно-гібридна La PerlaРоза чайно-гібриднаВисота 120-130 аромат слабкийКолір: ніжно-рожевий з легкої зеленці біля основи бутона.Рекомендації: Рекомендуємо підгодувати троянди восени комплексним мінеральним добривом Зелений гай для троянд. Підживлення потрібно трояндам для успішної..
Роза чайно-гібридна Versiliia

128 грн.

У наявності
Сорт троянди: VersiliiaВид троянди: чайно-гібриднаРозміри: 100-120 смКолір: кремово-абрікововийКвітка діаметром: 12 см.Аромат: середнійВік саджанця: 1 рікСпосіб упаковки: кому в поліетилені з яскравою етикеткою.Стійкість до захворювань: сильнаРекомендації по посадці:- Яма для п..
Роза чайно-гібридна Engagement

0 грн.

Розпроданий
 Роза Engagement чайно-гібридна троянда, висотою до 1,2 м.. Квітка діаметром до 12 см.Цвіте весь сезон, аромат слабкий.Рекомендації: Рекомендуємо підгодувати троянди восени комплексним мінеральним добривом Зелений гай для троянд. Підживлення потрібно трояндам для успішної підготовки д..
ОбраніПорівнянняКупити в 1 клік
Роза чайно-гібридна Fiesta Vintage

0 грн.

Розпроданий
Роза Fiesta VintageКущ висотою до 1,20 м з високим центром,Цвітіння рясне.Квітки до 12см. в діаметрі, з сильним ароматом.Сорт не пріхотлін і не вимагає особливого догляду.Стійкий до борошнистої Россі. ..
ОбраніПорівнянняКупити в 1 клік
Роза чайно-гібридна Аква

0 грн.

Розпроданий
 Роза Аква чайно-гібридна, висотою до 0,7 м.Саме цей колір троянд має багатющу гаму відтінків: від блідого до насиченого рожево-бузкового кольору. Діаметр розкритої квітки 9-12 см. ..
ОбраніПорівнянняКупити в 1 клік
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)
Троянди: Група - чайно-гібридні; Забарвлення квіток - світло-рожева