Саджанці плодових дерев

48 грн.

У наявності
Виноград Аркадія - столовий сорт винограду раннього терміну дозрівання, 115-125 днів. Вид: саджанець Кущі вище середньої сили росту. Грона винограду Аркадія красиві, великі і дуже великі, масою 500-700г, іноді до 2000 г, гіллясті, конічні, з лопатями, середньої щільності. Ягоди сорту Аркадія яй..
Виноград Преображення - це гібридна форма столового винограду. Вид: саджанець Сорт відноситься до надранньої за термінами дозрівання, 110-115 днів від вегетації до повного дозрівання ягід. Ягоди дуже красиві, циліндричної або Цилиндроконической форми, рожеві з жовтуватим відтінком. Шкірочка..
Виноград середній Оригінал золотистий Вид: саджанець Дуже красиві, великі грони з витонченими ягодами доречно виглядають навіть на святковому столі; виноград дуже добре зберігається: до перших заморозків урожай може провисеть на кущі; після настання холодів виноград зберігають у підвалах, хол..

195 грн.

У наявності
Коротка характеристика сорту хурми Росіянка Інтернет-магазин рослин для саду "Зелена життя" пропонує купити саджанці хурми Росіянка в Україні за хорошою ціною. сорт: представник сімейства Ебенові, родом з теплих країн, придатний як для промислового, так і домашнього вирощування. Буваю..

195 грн.

У наявності
Шовковиця Чорна з дуже великими плодами. Характеризується високою декоративністю. Дає великі плоди (5,5 см). Плодоносити починає в кінці червня. Ягоди - довгі, темні, з характерним блиском. Смак - десертний. Вид: саджанець ..
Ожиномалина є цінною ягідною культурою, більш врожайною і великоплідний в порівнянні з малиною і, відповідно, інтерес садівників до неї все більше зростає. Будучи гібридом малини і ожини, в залежності від сорту, вона буває неколючими або ж з потужними колючками. Сорт Логанберрі - колючий, а Тайберрі..
Донецький великоплідний Сорт виведений на Донецькій дослідній станції, нащадок сортів Зелений пляшковий та Фінік. Середнього терміну дозрівання. Кущ цього сорту агрусу сильнорослий, напіврозкидистий. Прикореневих пагонів трохи, вони середньої товщини, прямі. Шипи цього сорти агрусу пооди..
Сорт агрусу сверхраннего терміну дозрівання, термін дозрівання плодів - початок - друга половина червня. Селекція Львівської філії Інституту садівництва УААН. Селекціонери К.Н.Копань, В.П.Копань, З.А.Шестопал. Плодоношення починається на 2 рік після посадки. Ягоди насичено-червоного кольору, ов..

70 грн.

У наявності
Вишня Іграшка Вид: саджанець Дерево сильноросле, з кулястою кроною. Кора на штамбі і гілках лущиться, сіра. Листя великі, широкі, яйцевидні, темно-зелені, гладкі. Пластинка листка увігнута човником і відігнута вниз. Вершина листа загострена, основа кругла. Край листа пильчато-зубчастий. Прилис..

70 грн.

У наявності
Чудо-вишня - вишнево-черешнёвий гібрид, так званий дюк, один з найкращих. Отримано Л. І. Тараненко з Донецької дослідної станції садівництва від схрещування Гріот Остгеймского з черешнею Валерій Чкалов. Вид: саджанець Плоди дуже великі (9 г), темно-пофарбовані, високих смакових якостей (на рівн..

70 грн.

У наявності
Вишня Зустріч Вид: саджанець Відрізняється крупноплодностью, слабкорослістю, високою якістю плодів, часткової самоплодностью, слабким ураженням моніліозом і коккомикозом. Дуже цінний, великоплідний, середньостиглий сорт вишні селекції. Дерево слаборосле, формує кулясту, поникаючими, густу крону..

70 грн.

У наявності
Вишня Пустуха Вид: саджанець Дерево середньоросле, швидкоростуча, з розлогою кроною середньої густоти. Кора на штамбі лущиться, сіро-коричнева. Пагони середньої товщини, прямі, коричнево-бурі. Численні чечевички сірого кольору. Листя середнього розміру, оберненояйцевидні, короткозагострені, темн..
Горіх волоський тонкокорий Саджанець 2-3х річний. Плодоношення настає на четвертий рік. Плоди великі, легко відокремлюються від шкаралупи.   ..
Йошта Вид: саджанець Йошта - це багаторічний, не колючий чагарник, висотою до 2,5 м. Йошта швидко і сільнорастуща рослина, як і смородина, розлогою і прямостоячій форми. В середньому плодоносний кущ йошти складається з 15 - 20 великих гілок різного віку. Діаметр крони близько 1,5 - 2 м. Коренев..

250 грн.

У наявності
Один з найбільш великоплідних, урожайних сортів. Вид: саджанець Плоди великі, дуже привабливі, одномірні, середня маса 9,5 г, максимальна - 8,5-9,5 г, довжина 20,0-23,0 мм, ширина 6,5-7,5 мм, блискучі, червоні, чорно-червоні, в кінці дозрівання - чорні, овально-циліндричні, кілька сплюснуті з двох..

250 грн.

У наявності
Кизил Олена - відрізняється дуже високою і стабільною врожайністю, високою зимостійкістю (витримав морози -35 ° С без ушкоджень і зниження врожаю). Даний сорт кизилу раннього терміну дозрівання, віддає урожай в кінці липня - початку серпня. Переспілі плоди кизилу Олена можуть осипаться.Плоди к..
Малина Австрія - сорт малини раннього терміну дозрівання з ознаками Ремонтантні. Пагонів утворюється середня кількість (15-20шт.м), вони середньої висоти (2-2,5) і сили розвитку. Зимостійкість добра. Стійкий до хвороб і шкідників. Урожайність висока - 200-250 ц / га. Ягода велика і солодка..
Малина «Міраж» відноситься до великоплідних середньопізніх сортів, виведених фахівцями Всеросійського селекційно-технологічного інституту садівництва і розсадництва. Сорт придатний для інтенсивної технології обробітку як в промислових масштабах, так і при вирощуванні дрібними фермерськ..
Опис товару Є одним з найстаріших ремонтантних сортів американської селекції. Вид: саджанець Любимо садівниками за: - невибагливість у догляді, невимогливість до характеристик ґрунту; - високу стійкість до кореневої гнилі та до борошнистої роси; - високу опірність до різних захворювань; ..
Гусар - середньоранній сорт стійкий до посухи і хвороб. Урожайність висока. Кущ потужний, розлогий, але підв'язки не вимагає. Дає дуже мало порослі. Пагони шипуваті лише в нижній частині. Ягода велика, 4-5 г, тупоконическая форми, яскравого насичено рубінового кольору, десертного смаку, аромат..
Маросейка - новий перспективний сорт. Термін дозрівання середньоранній. Кущі середні, кілька розлогі 1,2-1,7 м заввишки, прямостоячі, пагони товсті, біля основи до 2 см, без шипів. Побегообразовательная здатність нижча за середню. Ягоди великі, маса однієї ягоди досягає 6 г, м'якоть ніжна, солод..
Феномен - один з кращих сортів середнього терміну дозрівання. Не має собі рівних по врожайності. Зимостійкий і посухостійкий. Грибними та вірусними хворобами практично не уражається. Кущ помірно розлогий, високий, майже без шипів. Середня маса ягоди - 4,5 г, найбільша - 9 м Ягоди червоні, конічної..
Осінь

110 грн.

У наявності
Обліпиха висилаємо саджанці 2шт. (Пара) Дерево або чагарник до 6 м заввишки. Відрізняються жовтувато-сірою, жовто-бурою і чорною корою. Молоді пагони закінчуються колючками. Пластинки листя лінійні і лінійно-ланцетні, 2-8 см завдовжки і 0,2-0,8 см шириною, на верхівці тупі, до основи звужені,..
Ожина Лох Тей - новий сорт ожини безколючкової. Виведений шляхом схрещування Логанова ягоди і малини. Цей сорт встиг зарекомендувати себе з дуже хорошого боку. Ця рослина є напівстоячий чагарник, що досягає у висоту 3м. за 1 рік. Максимальна висота 4,5 м. Ягода дуже велика, солодка, пружна до 12гр. ..
Ожина Безколючкова - це абсолютно невибаглива рослина, яке вважає за краще затінені ділянки саду. Плодоношення починає на другий рік після посадки. Легко і швидко розмножується, Не дає кореневих нащадків, як малина. .Плоди за вмістом цукрів та кислот близькі до малині (у багатьох далеко не врожайн..

59 грн.

У наявності
Повстяна вишня. Вид: саджанець Відкритою кореневою системою чагарник, зазвичай з декількома стволами висотою 1,5-2,5 м, рідко до 3 м і вище. Плоди - овальні кістянки, червоні при дозріванні, солодкі (іноді з кислинкою) на смак, дрібніше ніж у вішніобикновенной (0,8-1,5 см в діаметрі), покриті..
Сорт раннього терміну дозрівання. Кущ сильнорослий, прямостоячий, густий. Зростаючі пагони товсті, рожеві майже по всьому побіжу, неопушені. Здеревілі пагони прямі, неломкие, світло-бежеві. Бруньки дрібні, яйцевидні, на короткій ніжці, відхилені від панонів. Слід черешка листа вузький, округло-..
Новий середньопізній сорт чорної смородіни. Ягоди великі, одномірні, великі 4,0-4,5 г, овально-округлі, чорні, блискучі. Шкірочка міцна, еластична, із сухим відривом. М'якоть зеленувато-коричнева, помірно ароматна, приємного кисло-солодкого смаку (4,25-4,5 бали); містить: сухих речовин 1..

75 грн.

У наявності
Фундук, незважаючи на те, що відноситься до горіхів, належить до рослин сімейства березових. Його ще називають лісовим горіхом. Це смачний плід, який кондитери використовують для створення горіхової пасти та борошна. Також фундук можна засмажити, зацукрувати або зробити солоним. Це незамінний продук..

75 грн.

У наявності
Фундук, незважаючи на те, що відноситься до горіхів, належить до рослин сімейства березових. Його ще називають лісовим горіхом. Це смачний плід, який кондитери використовують для створення горіхової пасти та борошна. Також фундук можна засмажити, зацукрувати або зробити солоним. Це незамінний продук..
Абрикос пізній "Чорний принц" відкритою кореневою системою Підщепа: Абрикос Вік саджанця: 1 рік Особливості: сорт арабського походження, гібрид абрикоса, сливи і аличі. Цвітіння: У травні. Термін дозрівання: дозрівають на початку серпня, Характеристика плоду: плоди більше 50-..
  Абрикос ананасовий "Цюрупинський" відкритою кореневою системою Підщепа: Абрикос Вік саджанця: 1 рік Особливості. Абрикос Ананасовий Цюрупинський дерево середньо росла, з округлою розлогою кроною. Сорт самоплодовий, не вимагає підсадки запилювачів. В плодоношення вступає н..
Абрикос середній "Діма" відкритою кореневою системою Підщепа: Абрикос Вік саджанця: 1 рік Особливості: Дерево сильноросле з округлою, розлогою, середньої густини кроною і слабо піднятими гілками. Цвітіння: В середні терміни 16 квітня - 5 травня. Термін дозрівання: Середній тер..
Абрикос середній "Зоряний" відкритою кореневою системою Підщепа: Абрикос Вік саджанця: 1 рік Особливості: Дерево сильноросле з округлою, розлогою, середньої густини кроною і слабо піднятими гілками. Цвітіння: В середні терміни 16 квітня - 5 травня. Термін дозрівання: Середній т..
Абрикос середній "Насолода" відкритою кореневою системою Підщепа: Абрикос Вік саджанця: 1 рік Особливості: абрикос отриманий в результаті схрещування сортів Витривалий і Шалах. Ідеальний сорт абрикоса для приготування кураги, сухофруктів, варення. Регулярне рясне плодоношення. Зимо..
Абрикос середній "Шалах" відкритою кореневою системою Підщепа: Абрикос Вік саджанця: 1 рік Особливості. Прекрасно улежівается, в разі зняття плодів недозрілими. Відмінно зарекомендував себе сорт. Врожайність середня. Дерева сильнорослі. Абрикос сорту Ананасовий користується попитом..

75 грн.

У наявності
Айва Грушовидна відкритою кореневою системою Вид: саджанець Урожайність: 30-50 кг з дерева. Плоди жовті, ароматні. Термін дозрівання: пізній (жовтень). Плодоношення: настає на 2-3 рік. Особливості: сорт з підвищеною зимостійкістю, стійкий до грибних та інших захворювань. Врожайність хороша. Хор..

75 грн.

У наявності
Вид: саджанець Айва Яблоковідная має великі плоди, масою від 200 до 350 грам, трапляються і більш, округлої форми, лимонно-жовтого кольору. М'якоть біла, дуже ароматна і соковита, має приємний кисло-солодкий смак з легкою терпкістю. Кущ росте в вигляді середньорослого дерева з кулястою і гу..
Алича "Оцарк Прем'єр" відкритою кореневою системою Вид: саджанець Підщепа: Алича Вік саджанця: 1- 2 роки Особливості: Дерево середньоросле, крона чашоподібна, широка. Сорт самобезплідний і скороплідний. У пору плодоношення вступає на 3-4-й рік. Швидко нарощує урожай. Плодоносить ..

75 грн.

У наявності
Дерево середньої сили росту. Крона плоско-округла, рідкісна. Вид: саджанець Плоди великі, довжина 35 мм, ширина 38 мм, товщина 35 мм, маса 45-50 г, округлі або плоско-округлі, максимальний діаметр плода ближче до основи, плід асиметричний. Черевний шов добре виражений, рівномірний по всій довжи..
Груша "Вільямс літній" відкритою кореневою системою Вид: саджанець Підщепа: Ісси, Айва Вік саджанця: 2 роки Особливості: Груша є не високе дерево. Плодоношення настає на 3-4 рік. Термін дозрівання - річний. До переваг культури відносять високу зимостійкість, невибагливість до умов..
Груша зимова Марія відкритою кореневою системою Вид: саджанець Підщепа: Ісси, Айва Вік саджанця: 1-2 роки Особливості: Дерево з середньою силою росту, утворює негусто пірамідальну крону. Сорт скороплідний, високотоварний, зимостійкий, стійкий до парші. Плодоносить на 4-5 рік. Термін дозрі..
Показано з 1 по 42 з 146 (всього 4 сторінок)
Саджанці плодових дерев