В'юнкі рослини. Ліани

Кампсис

Артикул: 3.1.87

40 грн.

У наявності
Кампсис - потужна і швидкозростаюча багаторічна ліана. Оригінальна рослина, яке відрізняється своїми суцвіттями з тривалим (з червня по вересень) і рясним цвітінням. Листя кампсис також дуже декоративна: складається з 9-13 листочків. Квітки досягають до 7 см довжини і зібрані на кінцях пагонів. ..

Клематис Green Passion

Артикул: 4.5.126

173 грн.

У наявності
  Назва сорту: Клематис Green Passion Висота: 2 м Діаметр квітки: до10 см. Бутон відкриваються широко Період цвітіння: в травні-червні на пагонах минулого року. На зиму залишають 4 - 8 пагонів. Літня санітарна обрізка стимулює повторне цвітіння Зимостійкість: Зона 6 (до -18ºС). Колір: з..

Клематис Hendersonii

Артикул: 4.5.50

90 грн.

У наявності
  клематис Hendersonii висота 1,7-3м квітка голубойколокольчік в діаметрі дрібні до 5 см. цвітіння з липня по вересень Морозостійкість 5-9 зони Обрізка сильна 3   Прищепила посадки клематисів: - Яма для посадки клематиса повинна бути 60х60см. - Грунт для посадки підготуємо родючий..

Клематис Jan Forma

Артикул: 4.5.03

155 грн.

У наявності
  Клематис Jan Forma висота 1-1,5 м квітка бузковий дзвоник 5-6см в діаметрі цвітіння з червня по вересень Морозостійкість 5-9 зони Прищепила посадки клематисів: - Яма для посадки клематиса повинна бути 60х60см. - Грунт для посадки підготуємо родючий (можна придбати в пакетах), можна в су..

Клематис Omoshiro

Артикул: 4.5.120

115 грн.

У наявності
  Назва сорту: Клематис Omoshiro Висота: 2-2,5 Діаметр квітки: 10-14 сантиметрів. Період цвітіння: з травня по червень повторно з серпня по жовтень включно Група обрізки 2 обрізка слабка Зимостійкість: Зона 4-9. до мінус 34ºС Колір: Забарвлення біле з рожевою облямівкою Прищепила пос..

Клематис Pink Fantasy

Артикул: 4.5.118

85 грн.

У наявності
  Назва сорту: Клематис Pink Fantasy Висота: 2-2,5 Діаметр квітки: 10 сантиметрів. Період цвітіння: з червня по вересень включно Група обрізки 3 обрізка. Потрібно над 2-3 парою нирок, при цьому на кущику залишаються пагони довжиною 20-50 см Зимостійкість: Зона 4-9. до мінус 34ºС Колір: ..

Клематис Tador

Артикул: 4.5.63

85 грн.

У наявності
  Клематис Tador - має прекрасні лілові з червонувато-пурпуровими смугами квітки. Висота дорослої рослини досягає близько 250 см. Росте на багатих перегноєм, пухких, близько до нейтральним, грунтах. Любить сонячне місце розташування, яке захищене від сильного вітру (запобігає поломку пагонів..

Виноград Дівочий

Артикул: 4.5.92

40 грн.

У наявності
  Сильна ліана з пятілопостнимі листям. Досягає до 20м. в висоту і здатний завити до 10м в ширину. Тягнеться вгору чіпляючись до опори вусиками. Зростає оченеь швидко не вимагаючи до себе уваги. Листя блискучі, восени пурпурні. До грунтів не вимогливий. Рекомендується висаджувати для декорув..

55 грн.

У наявності
  Жимолость японська пестролистная - це сорт з строкатим забарвленням листя - темно-зелені з яскравими жовтими прожилками. Жимолость японська -ліана, з дивно ароматними квітами, запах ніжний, легкий, поширюється на 10-15 м. Цвіте все літо витонченими кремово-білими квітами. З білих бутонів р..

55 грн.

У наявності
  Жимолость японська "Hall's Prolific" - Вічнозелена ліана. Досягає 5м (1-2м в рік). . Листя, вічнозелені. Цвіте виключно рясно і тривало, квітки на однорічних пагонах, VI-X. До грунту не вимоглива. Використання: для декорування альтанок, посадки біля стін, парканів, стовбу..

Клематис Lovsonia

Артикул: 4.5.123

85 грн.

У наявності
Клематис Lovsonia Ліана досягає довжини 3 м. Квітки діаметром 14-16 см. Блакитний. Цвітіння на прирості поточного року. Обрезака сильна - (3) Цвіте VI-IX. Потребує хорошого освітлення, але задовольняється бідної грунтом. Висаджують у невеликих дерев або чагарників, альтанок та інших опор. Може ви..

Плющ, саджанець

Артикул: 4.1.105

34 грн.

У наявності
Вічнозелена ліана. Досягає 20-30м (0,5-1м в рік). Тягнеться вгору за допомогою додаткового коріння. Листя шкірясті, темно-зеленого кольору, вічнозелені. Найкраще росте в місцях затінених або півтіні. Вид: саджанець Використання: для посадки біля стін, парканів, стовбурів великих дерев, а ..

Клематис Alionushka

Артикул: 4.5.49

0 грн.

Розпроданий
Клематис  Alionushka опис: Висота: 2 м. Цвітіння: липень, серпень. Діаметр квітки: 7-8см. маленькі, киває дзвіночки, світло-рожевого кольору. Нитки білі, на кінці з жовтими пильовиками - красиво поєднуються з кольором пелюсток!   Прищепила посадки клематисів: - Яма для посадки ..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Клематис Belle Of Woking

Артикул: 4.5.117

0 грн.

Розпроданий
  Назва сорту: Клематис Belle Of Woking Висота: 2-3м Діаметр квітки 16см Період цвітіння: махровими квітками в травні - червні на торішніх пагонах, вдруге простими поодинокими на молодий лозі. Клас обрізки: слабка (2 тип) 75 см. На зиму залишають 4 - 8 пагонів. Літня санітарна обрізка стимул..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Клематис Dancing King

Артикул: 4.5.14

155 грн.

Розпроданий
  'Дансингах КІНГ' DANCING KING - в перекладі Король танцю, прекрасна ліана Висотою 1 - 1,5 метра. Квіти ахровие і напівмахрові, блідо-фіолетові, діаметр 5 - 8 см. Кулястої форми .. Цвіте з липня по вересень. 2 група обрізки. Прищепила посадки клематисів: - Яма для посадки клемати..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Клематис Duchess Of Albany

Артикул: 4.5.49

95 грн.

Розпроданий
  Клематис Duchess Of Albany висота 2-3 м квітка рожевий дзвіночок в діаметрі дрібні цвітіння з липня по жовтень Морозостійкість 5-9 зони Обрізка сильна 3 Прищепила посадки клематисів: - Яма для посадки клематиса повинна бути 60х60см. - Грунт для посадки підготуємо родючий (можна придбати..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Клематис Ivan Olsson

Артикул: 4.5.110

90 грн.

Розпроданий
  Клематис Ivan Olsson Висота: 2.5м. Квіти: 15-18см. Група Обресков: 2 слабка Цвітіння: Черв-серпень Прищепила посадки клематисів: - Яма для посадки клематиса повинна бути 60х60см. - Грунт для посадки підготуємо родючий (можна придбати в пакетах), можна в суміш додати золу і суперфосфат. ..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Клематис Kakio

Артикул: 4.5.123

0 грн.

Розпроданий
  клематис Kakio Висота рослини до 2 метрів. Діаметр квітки 8-10 сантиметрів. Група обрізки 3 Період цвітіння: цвітуть в період з червня по вересень включно. Як правило, цвіте на пагонах цього року. Забарвлення фіолетовий з характерною червоною смугою по середини чашолистків. Пильовики темно..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Клематис Kathleen Dunford

Артикул: 4.5.121

0 грн.

Розпроданий
Клематис Kathleen Dunford Висоти: 2-3 м. Діаметр квітки: 14-18 Цвітіння навесні махрові квітки на торішніх пагонах, а влітку не махрові на молодих пагонах. Період цвітіння: червень - липень, повторне цвітіння у вересні Обрзка: 3 (сильна) Морозостійкість: зони 4-9 Прищепила посадки клематисів: - ..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Клематис Missis Betman

Артикул: 4.5.08

85 грн.

Розпроданий
  Клематис 'Missis Betman' Ліана досягає довжини 3 м. Квітки діаметром 20 см. Світлого забарвлення. Цвітіння на прирості поточного року. Обрезака слабка - (2) Цвіте VI-IX. Потребує хорошого освітлення, але задовольняється бідної грунтом. Висаджують у невеликих дерев або чагарників..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Клематис Ruriokoshi

Артикул: 4.5.122

0 грн.

Розпроданий
  Назва сорту: Клематис Ruriokoshi Висота: 2-3м Діаметр квітки 16см Період цвітіння: махровими квітками в травні - червні на торішніх пагонах, вдруге простими поодинокими на молодий лозі. Клас обрізки: слабка (2 тип) 75 см. На зиму залишають 4 - 8 пагонів. Літня санітарна обрізка стимулює по..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Клематис Westerplatte

Артикул: 4.5.33

85 грн.

Розпроданий
  Назва сорту: Клематис Westerplatte Висота: 2 м Діаметр квітки: 8-10 сантиметрів. Період цвітіння: з червня по вересень включно Група обрізки 3 Зимостійкість: Зона 6 (до -18ºС). Колір: Забарвлення червоний або темно борбовий Прищепила посадки клематисів: -  Яма для посадки кле..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Княжик Радар любові

Артикул: 4.5.67

105 грн.

Розпроданий
  Княжик "Радар любові" Цей сорт відрізняється дуже оригінальними суцвіттями. Основні характеристики садової ліани: Довжина пагонів 2 м. Листя складні. Квітка спочатку дзвіночок, при розкритті діаметр квітки 4 см. Чашолистків 4, яскраво-жовті, пильовики жовті. Після відцвітання кущ..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

45 грн.

Розпроданий
Вічнозелена ліана. Досягає 20-30м (0,5-1м в рік). Тягнеться вгору за допомогою додаткового коріння. Листя шкірясті, темно-зеленого кольору з білими або кремовими вкрапленнями, вічнозелені. Найкраще росте в місцях затінених або півтіні. Вид: саджанець Використання: для посадки біля стін, п..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік
Хіт

Виноград Вічі

Артикул: 4.5.91

95 грн.

Розпроданий
  Сильна ліана з прекрасними листям. Досягає до 20м. тягнеться вгору чіпляючись пагонами або приклеиваясь до стіни присосками. Листя прості, трійчасто-розділені, зелені, блискучі, восени пурпурні. До грунтів не вимогливий. Рекомендується висаджувати для декорування стін, непривабливих будіве..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Гліцинія китайська

Артикул: 4.5.93

390 грн.

Розпроданий
  Вистерия / Гліцинія китайська (фіолетова) Опис: В рід входять 9 поширених видів. Вирощують у вигляді прикрас зовнішніх стін будівель. Одне з найпрекрасніших витких рослин - нагадує синій дощ, і саме тому носить аналогічну назву в багатьох мовах. Велика листопадна кучерява ліана з жорстким ..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Жимолость Брауна

Артикул: 4.5.94

45 грн.

Розпроданий
Жимолость Брауна    Жимолость -ліана, з дивно ароматними квітами, запах ніжний, легкий, поширюється на 10-15 м. Цвіте все літо витонченими кремово-білими квітами. З білих бутонів розпускаються білосніжні квіти, які скоро набувають лимонний, а потім і медовий колір. Має чорні, дрібні,..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

45 грн.

Розпроданий
  Жимолость приморська "Serotina" "- Вічнозелена ліана. Досягає 4м (1-2м в рік).. Листя, вічнозелені. Цвіте виключно рясно і тривало, квітки на однорічних пагонах, VI-VII і VIII-X. До грунту не вимоглива. Використання: Рекомендується висаджувати у альтанок, парканів, стовбурів..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Клематис Thyrislund

Артикул: 4.5.124

85 грн.

Розпроданий
  Клематис Thyrislund Висота дорослої рослини 2-3 м Квітка блакитний махровий в діаметрі великий 16см Цвітіння з липня по жовтень Морозостійкість до - 25-28ºС Обрізка слабка 2 Рослина з Відкритої Кореневий Системою ..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Лимонник Китайский

Артикул: 4.5.125

390 грн.

Розпроданий
  Лимонник - багаторічна дерев'яниста ліанообразниє витка рослина. Природно виростає на Далекому Сході. Відноситься до сімейства магнолієвих. Гілки товщиною 1-2 см, довжиною до 10 м. Лимонник - декоративне зимостійка рослина. Від весняних заморозків страждає мало, так як цвіте в кінці тр..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Плющ Haraid, саджанець

Артикул: 4.1.106

0 грн.

Розпроданий
Вічнозелена ліана. Досягає 20-30м (0,5-1м в рік). Тягнеться вгору за допомогою додаткового коріння. Листя шкірясті, темно-зеленого кольору, вічнозелені. Найкраще росте в місцях затінених або півтіні. Вид: саджанець Використання: для посадки біля стін, парканів, стовбурів великих дерев, а тако..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

0 грн.

Розпроданий
Вічнозелена ліана. Досягає 20-30м (0,5-1м в рік). Тягнеться вгору за допомогою додаткового коріння. Листя шкірясті, темно-зеленого кольору, вічнозелені. Найкраще росте в місцях затінених або півтіні. Вид: саджанець Використання: для посадки біля стін, парканів, стовбурів великих дерев, а ..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

0 грн.

Розпроданий
Вічнозелена ліана. Досягає 20-30м (0,5-1м в рік). Тягнеться вгору за допомогою додаткового коріння. Листя шкірясті, темно-зеленого кольору, вічнозелені. Найкраще росте в місцях затінених або півтіні. Вид: саджанець Використання: для посадки біля стін, парканів, стовбурів великих дерев, а ..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

0 грн.

Розпроданий
Вічнозелена ліана. Досягає 20-30м (0,5-1м в рік). Тягнеться вгору за допомогою додаткового коріння. Листя шкірясті, темно-зеленого кольору, вічнозелені. Найкраще росте в місцях затінених або півтіні. Вид: саджанець Використання: для посадки біля стін, парканів, стовбурів великих дерев, а ..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік
Показано з 1 по 34 з 34 (всього 1 сторінок)
В'юнкі рослини. Ліани