Графік роботи 8:00 - 17:00
Без перерви
Без вихідних

 • Кошик порожній!

Саджанці вейгели

Вейгела Bristol Ruby

Артикул: 2.1.104

85 грн.

У наявності
Латинское название вида: Weigela Bristol Ruby Жизненная форма: Кустарник. Высота 2,5-3м, диаметр кроны до 3,5м. Крона раскидистая Период цветения: Июнь-июль Цветение: Цветки колокольчатые, рубиново-красные, внутри малиновые Листья/Хвоя/ Плоды: 6-10см длины, эллиптические, ярко-зеленые ..

Вейгела Bristol Ruby штамб

Артикул: 2.1.159

700 грн.

У наявності
Латинское название вида: Weigela Bristol Ruby Жизненная форма: Кустарник. Высота и диаметр кроны зависит от формировки растения. Крона раскидистая. Период цветения: Июнь-июль Цветение: Цветки колокольчатые, рубиново-красные, внутри малиновые Листья/Хвоя/ Плоды:&nbs..

Вейгела Candida

Артикул: 2.1.103

700 грн.

У наявності
Латинское название вида: Weigela hybrida Candida Жизненная форма: Кустарник. Высота 2м, диаметр 1-1,5м. Крона раскидистая Период цветения: Июнь-август Цветение: Цветки крупные, снежно-белые, колокольчатые, в соцветиях Листья/Хвоя/ Плоды: Эллиптические, заостре..

Вейгела Мидендорфа

Артикул: 2.1.121

210 грн.

Розпроданий
Вейгела Мидендорфа Жизненная форма: Кустарник. Высота 2м, диаметр 1-1,5м. Крона раскидистая Период цветения: Июнь-июль Цветение: Цветки крупные, снежно-белые, колокольчатые, в соцветиях Листья/Хвоя/ Плоды: Эллиптические, заостренные, светло-зеленые Место: ..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Вейгела Styriaca

Артикул: 2.3.11

330 грн.

Розпроданий
Вейгела 'Styriaca’ Жизненная форма: Кустарник. Высота до 1.5м Период цветения: Июнь-июль Цветение: Цветки колокольчатые, розовые Листья/Хвоя/ Плоды: 6-10см длины, эллиптические, ярко-зеленые Место: Cолнце-полутень Почва: Влажные, хорошо дренированные, плодородные почвы..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Вейгела Вlack Minor (ком)

Артикул: 2.3.12

380 грн.

Розпроданий
Латинское название вида: ‘Вlack Minor’ Карликовый кустарник, вырастающий до высоты около 60 см. Листья темно- красные, почти черные. Цветки колокольчатые, красно – розовые, распускающиеся в мае – июне. Рекомендовано срезать соцветия непосредственно после цвет..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Вейгела Briant Rubidor

Артикул: 2.1.106

210 грн.

Розпроданий
Латинское название вида:‘Briant Rubidor’ Жизненная форма: Кустарник. Высота до 1.5 м Период цветения: Июнь-июль Цветение: Цветки колокольчатые, рубиново-красные Листья: 6-10см длины, эллиптические, ярко-зеленые Место: Cолнце-полутень Почва: Влажные, хорошо дренирован..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Вейгела Candida

Артикул: 2.1.160

195 грн.

Розпроданий
Латинское название вида: Weigela hybrida Candida Жизненная форма: Кустарник. Высота 2м, диаметр 1-1,5м. Крона раскидистая Период цветения: Июнь-август Цветение: Цветки крупные, снежно-белые, колокольчатые, в соцветиях Листья/Хвоя/ Плоды: Эллиптические, заостре..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Вейгела Nana purpurea

Артикул: 2.1.30

195 грн.

Розпроданий
Название вида:"Nana purpurea" Жизненная форма: Кустарник. Высота 1м, диаметр кроны до 1,5м. Крона раскидистая Период цветения: Июнь-июль Цветение: Цветки колокольчатые, рубиновые. Листья/Хвоя/ Плоды: 6-10см длины, эллиптические, пурпурные Место: Cолнце-полутень По..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Вейгела Nana Variegata

Артикул: 2.1.99

195 грн.

Розпроданий
Вейгела ‘Variegata’ Жизненная форма: Кустарник. Высота 1м, диаметр кроны до 1м. Крона раскидистая Период цветения: Июнь-июль Цветение: Цветки колокольчатые, светло-розовые. Листья: 6-10см длины, эллиптические, ярко-зеленые с белой окантовкой. Место:&n..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Вейгела Rosea

Артикул: 2.1.100

160 грн.

Розпроданий
 Вейгела ‘Rosea’ Жизненная форма: Кустарник. Высота 2,5-3м, диаметр кроны до 3,5м. Крона раскидистая Период цветения: Июнь-июль Цветение: Цветки колокольчатые, розовые Листья/Хвоя/ Плоды: 6-10см длины, эллиптические, ярко-зеленые Место: Cо..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Вейгела Victoria

Артикул: 2.1.98

195 грн.

Розпроданий
Название вида: Вейгела ‘Victoria’ Жизненная форма: Кустарник. Высота 1м, диаметр кроны до 1,5м. Крона раскидистая Период цветения: Июнь-июль Цветение: Цветки колокольчатые, рубиновые. Листья/Хвоя/ Плоды: 6-10см длины, эллиптические, пурпурные Место: Cолнце-полуте..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Вейгела Alexandra

Артикул: 2.1.156

160 грн.

Розпроданий
Вейгела Black and White Карликовый кустарник, вырастающий до высоты около 90 см. Листья темно- красные, почти черные. Цветки колокольчатые, светло – розовые почти белые, распускающиеся в мае – июне. Рекомендовано срезать соцветия непосредственно после цветения. Предпочитает ..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Вейгела Alexandra

Артикул: 2.1.148

200 грн.

Розпроданий
Латинское название вида: Вейгела 'Alexandra'  Карликовый кустарник, вырастающий до высоты около 60 см. Листья сильно темно- красные, почти черные. Цветки колокольчатые, красно – розовые, распускающиеся в мае – июне. Рекомендовано срезать соцветия непосредственно ..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік
Показано з 1 по 14 з 14 (всього 1 сторінок)
Саджанці вейгели

Купити саджанці вейгели в інтернет-магазині "Зелена життя". Основні характеристики

Вейгела - листопадний і декоративний чагарник, названий на честь німецького ботаніка. Він досить поширений не тільки в Європі, але і в Україні. З її допомогою можна створити казку у себе в саду, для цього досить купити саджанці вейгели в Україні. Цей досить гарний листопадний чагарник з квіточками-дзвіночками, відрізняється різноманітністю колірної гами.

Якщо ви зважилися купити саджанці вейгели, то будете приємно здивовані їх асортиментом і особливостями. Секрет рослини полягає в тому, що один і той же кущ буде міняти своє забарвлення на протязі всього зростання. Наприклад, на початку росту, після посадки, вони будуть мати більш ніжні і бліді тони, які з часом перетворяться на більш яскраві і насичені. Дивувати саджанці вейгели можуть білим, кремовим, пурпуровим, рожевим або червоним кольором, даруючи різноманітність і достаток фарб вашому саду.

Перш ніж купити саджанці вейгели в Україні, необхідно визначитися з його видами, яких налічують близько п'ятнадцяти. Незаперечною перевагою рослини є те, що воно цвіте двічі на рік. Перший раз - з середини травня до початку червня, другий - з серпня до середини вересня. Цвітіння в цілому триває до трьох тижнів, протягом яких спостерігається рясне цвітіння. Правда, друге вже не на стільки сильне. В результаті цвітіння на гілках утворюються невеликі «коробочки» з насінням.

Вейгела в ландшафтному дизайні

Багато садівники хочуть купити саджанці вейгели з метою декорувати присадибна ділянка, сформувати живопліт, посадити уздовж стежки. Ці чагарники, цвітуть двічі на рік, що дозволяє продовжити милування їх ніжними і яскравими кольоровими гамами.

Також рекомендується придбати саджанці вейгели для озеленення парків, алей, тому, що вейгела ефектно виглядає як навесні, так і восени. Купити вейгели можна вже тільки для того, щоб створити власний і неповторний райський куточок будинку. Дизайнери і садівники воліють купувати відразу декількох сортів для створення групової композиції. Ціна Вейгели дозволяє кожному бажаючому зробити це, не замислюючись!

Посадка і догляд

Саджанці вейгели дуже вимогливі і примхливі, тому перш ніж купити вейгелу, дізнайтеся, як правильно висаджувати і доглядати за нею.

 • Необхідно до дрібниць продумати місце посадки, яку підібрати грунт, як і коли правильно удобрювати саджанці.
 • Грунт повинна бути пухкої, для цього потрібно буде подбати про дренажі. Не любить надмірний полив.
 • Це теплолюбний чагарник, тому місце посадки повинно бути відповідним, важливо уникати протягів.
 • Погано переносить зими, особливо малосніжні. В такому випадку краще кущ прикопати до весни.
 • Висаджувати її краще навесні, в попередньо удобрений грунт на відстані двох метрів від інших кущів.
 • Якщо під час грунт над удобрили, доведеться вносити поживні речовини протягом росту.
 • Не можна забувати і про обрізку: санітарні, що формують, омолоджуючі, кожна з яких важлива в певний період життя чагарнику.

Як купити

Плануючи оформлення ландшафту або декорування саду, скористайтеся послугами інтернет-магазину «Зелене життя», де без зусиль зможете купити саджанці вейгели на всій території України. «Зелене життя» пропонує листяні дерева і чагарники різних сортів, які гармонійно виглядатимуть в Вашому саду. До того ж, зразки, представлені у нас в магазині, це декоративні рослина високої якості за вигідною вартості.

Для покупки Вам необхідно зробити наступні дії:

 • Вибрати вподобані товари і додати в їх в корзину.
 • Перейти в корзину і оформити замовлення. Оформити замовлення можуть як зареєстровані так і незареєстровані користувачі.
 • Оплатити замовлення або підтвердити покупку з подальшою оплатою післяплатою.
 • Отримати свою покупку скориставшись однією з транспортних компаній України або забрати товар самостійно з нашої торговельної площадки.
 • Висадити саджанці в своєму саду або на ділянці.

Вдалих покупок і гарного настрою.