Листяні дерева і чагарники

 Самшит вічнозелений топіар піраміда
Латинська назва виду: Buxus sempervirensЖиттєва форма: Вічнозелений чагарник. Висота 2-4м. Діаметр крони 1.5-2 м. Густа, щільна крона.Період цвітіння: Квітень-травеньЦвітіння: Квітки дрібні, жовто-зелені в пучках. Плоди - коробочки.Листя / Хвоя / Плоди: Дрібні, яйцевидні, глянсові,..
Гібіскус сірійський French Cabaret Red махровий
 Гібіскус сірійський French Cabaret Red махровийГібіскус один з найбільш декоративних і невибагливих квітучих чагарників. Рослина висотою до 3м. шир. До 1,5. відмінно переносить стрижку і формування. Віддає перевагу сонячним ділянкам в саду, з вологими, родючими почмвамі. Якщо грунт нед..
Гібіскус сірійський мікс

85 грн.

У наявності
 Гібіскус сірійський міксГібіскус один з найбільш декоративних і невибагливих квітучих чагарників.Рослина висотою до 3м. шир. До 1,5. відмінно переносить стрижку і формування.Віддає перевагу сонячним ділянкам в саду, з вологими, родючими почмвамі.Якщо грунт недостатньо поживни..
Гортензія волотисте Diamant Rouge

400 грн.

У наявності
 Гортензія волотисте Diamant RougeЦей сорт називається «Червоний діамант», найчервоніший з усіх волотистих гортензій.Кущ компактний і гіллястий з міцними пагонами висотою 130-150см і 100см завширшки.Волотисті пухнасті суцвіття широкопірамідальной форми, майже кулястої..
Гортензія волотисте Magical Moonlight
Гортензія волотисте Magical MoonlightЦей сорт називається «Чарівне місячне світло», один з найкрасивіших летнецветущіх чагарників.Кущ з вертикальним габітусом висотою 2-2,5 м (при низькому весняному обрізанні кущ може бути компактнішим), пагони сильні, стійкі до вилягання.Волот..
Гортензія волотисте Vanille Fraise
 Гортензія волотисте Vanille FraiseОдин з кращих сучасних сортів волотисте гортензії. Листопадний рясний чагарник з асиметричною кроною, висотою близько 1,5-2 м.Крона широко - кущисті, основні пагони червоно-коричневого кольору, а прямі, розгалужені.Суцвіття широко-конусоподібні,..
Ленкоранская акація

100 грн.

У наявності
 Ленкорранская акаціяАкація ленкоранська або альбіція дуже декоративне і популярне «шовкове дерево», назване так завдяки рожевим тичинокам своїх квіток, які схожі на шовкові нитки. На фото акація ленкоранська схожа на деякі види тропічних акацій, також дещо нагадує мімозу с..
Самшит вічнозелений топіар куля
 Латинська назва виду: Buxus sempervirensЖиттєва форма: Вічнозелений чагарник. Висота 2-4м. Діаметр крони 1.5-2 м. Густа, щільна крона.Період цвітіння: Квітень-травеньЦвітіння: Квітки дрібні, жовто-зелені в пучках. Плоди - коробочки.Листя / Хвоя / Плоди: Дрібні, яйцевидні, гл..
 Айва японська (Хеномелес)

85 грн.

У наявності
Життєва форма: Висота дорослої рослини - до 3 м., Діаметр крони - до 3 м. Річний приріст у висоту - до 15 см. Крона розлога.Період цвітіння: Травень-червеньЦвітіння: Квітки червоні. Плоди декоративні.Листя / Хвоя / Плоди: Великі, зеленіМісце: Сонце Грунт: До грунту невим..
 Бересклет крилатий Compactus

950 грн.

У наявності
Бересклет крилатий КомпактусОпис: Щільний, листопадний щеплений на штамбі, кулястий чагарник з приголомшливим кармін-червоним забарвленням восени. Незвичайні пробкові крила по краях чотиригранних зеленувато-коричневих пагонів створюють відчуття легкості.Розмір даної рослини залежить від формув..
 Бузина чорна Laciniata

600 грн.

У наявності
 Життєва форма: чагарник, куляста форма. Висота до 2м.Рослина з грудкою землі!Листя / Хвоя / Плоди: темно-пурпуровіМісце: СонцеГрунт: росте на всіх вологих, родючих ґрунтахПосухостійкість / влаголюби: ПосухостійкіЗастосування: Солітери, групи...
 Бузина чорна Variegata

Бузина чорна Variegata

Артикул: 2.1.168

95 грн.

У наявності
 Бузина чорна VariegataЖиттєва форма: чагарник, куляста форма. Висота до 2м.Листя / Хвоя / Плоди: строкаті, зелені з білою облямівкоюМісце: СонцеГрунт: росте на всіх вологих, родючих ґрунтахПосухостійкість / влаголюби: ПосухостійкіЗастосування: Солітери, групи...
 В'яз плакучий Comperdowni

1 200 грн.

У наявності
 В'яз плакучий ComperdowniiФорма крони має незвичайну форму шатра, за що дерево цінується ландшафтними дизайнерами. Часто зустрічається в старовинних парках, служить для декоративного озеленення садових ділянок, парків, алей.Використовується в групових і одиночних посадках. Крон..
 Гінко білоба

Гінко білоба

Артикул: 2.2.25

365 грн.

У наявності
 Гінкго білоба - Це унікальна рослина не має аналогів в світі флори, будучи рекордсменом серед поціновувачів рослин. Бажаним в саду, його робить, дуже декоративний зовнішній вигляд, який вже давно підкорив серця багатьох ландшафтних дизайнерів. Гінкго білоба - потужне листопадне дерево з до..
 Катальпа бігнонієвидна Nana штамб h-180см
 Життєва форма: дерево, штамбові форма. Висота штамба 150-200см. Крона куляста, діаметр крони залежить від формування. Рослина з грудкою землі!Листя / Хвоя / Плоди: Зелене листя.Місце: СонцеГрунт: Будь-якаПосухостійкість / влаголюби *: ПосухостійкіЗастосування: Солітери, гр..
 Міхуроплідник калінолістний Luteus
Швидко зростаючий, розлогий, листопадний кущ інтенсивного забарвлення родом з Північної Америки. Досягає 3 метри висоти. З білими або рожевими квітками, які з'являються в червні. Прекрасний чагарник для тих, хто не любить постійності. Змінює своє забарвлення відповідно до сезону. Це незвичайна..
 Сакура плакуча Kiku Shidare

700 грн.

У наявності
 Сакура плакуча Kiku Shidare..
Барбарис Тунберга Carmen

210 грн.

У наявності
Латинська назва виду: 'Carmen'Життєва форма: Чагарник. Висота і діаметр крони до 1,5 м. крона розлогаПеріод цвітіння: ТравеньЦвітіння: Квітки всередині жовті, зовні червоні, по 2-5 штук. Плоди їстівніПлоди: Яйцеподібні, від пурпурно-червоних до коричнево-червоних.Листя: темно бор..
Барбарис Тунберга Kobold

205 грн.

У наявності
Барбарис Тунберга KoboldВитончений, мініатюрний чагарник з смарагдово-зеленими листочками навесні і влітку, і оранжево-жовтим листям восени. Барбарис Тунберга "Кобольд" відрізняється подушковидної, низькою, компактною кроною з невеликими річними приростами і листям, влітку насичено сві..
Бересклет Форчуна Emerald Gaiety

65 грн.

У наявності
 Латинська назва виду: Euonymus fortunei Emerald GaietyЖиттєва форма: Чагарник. Висота 0,3 м, діаметр крони 1 м. Крона розчепірена, широка, округлаПеріод цвітіння: червеньЦвітіння: Квітки дрібні, малопомітніЛистя / Хвоя / Плоди: Овальні, біло-облямовані, середина яскраво-зе..
Бересклет Форчуна Emerald Gold

65 грн.

У наявності
 Латинська назва виду: Euonymus fortunei Emerald GoldЖиттєва форма: Чагарник. Висота до 1м, діаметр крони до 1,5 м. Крона шірокораспростертая.Місце: Cолнце-півтіньГрунт: Добре дренированная, родюча, з додаванням піску і компосту,Посухостійкість / влаголюби *: ПомірніЗастосу..
Бересклет Форчуна Sunspot

65 грн.

У наявності
 Латинська назва виду: Бересклет Форчун 'Sunspot'Життєва форма: Вічнозелений низькорослий чагарник. Висота 0,3-0,5 м, діаметр крони 1 м. Крона густа, округла, розпростерта.Період цвітіння: Травень-червеньЦвітіння: немає.Листя: Шкірясті, еліптичні, темно-зелені з жовтим..
Бересклет Форчуна Vegetus

65 грн.

У наявності
Бересклет Форчун VegetusНевисокий, до 0,5 м заввишки і до 1,5 м в діаметрі, вічнозелений чагарник з жорсткими блискучими листям.Невибагливий, не вимогливий до грунтів.Прекрасно переносить стрижки та формування.Зростає досить швидко.Відмінно прикрасить будь-яку клумбу, роккаріі, альпі..
Верба козяча Kilmarnock (штамб)

460 грн.

У наявності
 Життєва форма: Штамбова форма. Висота залежить від штамба.Крона плакуча з гнучкими, блискучими, оливковими пагонами.Період цвітіння: Квітень-травеньЦвітіння: Чоловічі сережки.Листя / Хвоя / Плоди: Ланцетні, зверху темно-зелені, знизу сизіМісце: Cолнце-півтіньГрунт: Вол..
Вишня кустарниковая на штамбе
Жизненная форма: дерево, штамбовая форма. Высота штамба 160-170м. Крона шаровидная, диаметр кроны зависит от формовки.  Естественная форма до 1,5м  в диаметреСпособ упаковки: контейнерЛистья: Зеленые листья.Цветение: Май белые или светло-розовые цветочкиМесто: СолнцеП..
Глід Paul's Scarlet

Глід Paul's Scarlet

Артикул: 2.2.23

700 грн.500 грн.

У наявності
Глід Paul's ScarletНевелике листяна, декоративне дерево або великий чагарник з розлогими, злегка звисаючими гілками. Досягає у висоту 4-5 м, а в ширину виростає до 3 м.Дерево особливо декоративно в період цвітіння, яке відбувається в кінці травня - червні.Квітки махрові, карміново-черв..
Горобина Pendula

Горобина Pendula

Артикул: 3.1.96

700 грн.

У наявності
 Горобина PendulaСімейство: РозоцвітіОпис рослини: невисоке прищеплене дерево, опускаються до низу гілками і складними пір'ястими листям. Білі квітки зібрані в щитковидні суцвіття, з'являються в травні-червні. Плоди округлі оранжево-червоні, гіркуваті, їстівні, діаметром до ..
Горобина Pendula

Горобина Pendula

Артикул: 2.2.30

700 грн.

У наявності
 Горобина Pendula ОКССімейство: Розоцвіті (Rosaceae)Опис рослини: невисоке прищеплене дерево, опускаються до низу гілками і складними пір'ястими листям. Білі квітки зібрані в щитковидні суцвіття, з'являються в травні-червні. Плоди округлі оранжево-червоні, гіркуваті, їстівні..
Горобина звичайна

Горобина звичайна

Артикул: 2.2.15

70 грн.

У наявності
 Горобина звичайнаСімейство: Розоцвіті (Rosaceae)Опис рослини: невисоке дерево висотою 10-15м або кущ. Пагони прямі з гладкою темною корою і великими, довжиною до 23см, складними пір'ястими листям. Білі квітки зібрані в щитковидні суцвіття, з'являються в травні-червні. Плоди..
Дерен Sibirica Variegata

Дерен Sibirica Variegata

Артикул: 3.2.16

195 грн.

У наявності
Дерен Sibirica VariegataЖиттєва форма: Чагарник. Висота 3м, діаметр крони 1,5 м. крона коллоновіднаяПеріод цвітіння: Травень-червеньЦвітіння: Квітки дрібні, білі, в суцвіттях. Плоди не їстівніЛистя / Хвоя / Плоди: Світло-зелені з білою облямівкоюМісце: Cолнце-півтіньГрунт: Пухкі, волог..
Кизильник Дамера Major

90 грн.

У наявності
 Латинська назва виду: Кизильник Дамера "Major"Життєва форма: Чагарник. Висота і діаметр крони до 0.5м. Крона розпростерта, що стелеться.Період цвітіння: ЧервеньЦвітіння: Квітки дрібні, рожеві. Плоди яскраво-червоні, неїстівні.Листя / Хвоя / Плоди: Вічнозелені, округ..
Обліпиха пара

Обліпиха пара

Артикул: 3.1.18

110 грн.

У наявності
Обліпиха висилаємо 2шт. (Пара)Дерево або чагарник до 6 м заввишки. Відрізняються жовтувато-сірою, жовто-бурою і чорною корою. Молоді пагони закінчуються колючками. Пластинки листя лінійні і лінійно-ланцетні, 2-8 см завдовжки і 0,2-0,8 см шириною, на верхівці тупі, до основи звужені, з злегка..
Райське яблучко осіннє на штамбі
Райське яблучко осіннє на штамбі..
Самшит вічнозелений

65 грн.

У наявності
 Латинська назва виду: Buxus sempervirensЖиттєва форма: Вічнозелений чагарник. Висота 2-4м. Діаметр крони 1.5-2 м. Густа, щільна крона.Період цвітіння: Квітень-травеньЦвітіння: Квітки дрібні, жовто-зелені в пучках. Плоди - коробочки.Листя / Хвоя / Плоди: Дрібні, яйцевидні, г..
Слива розчепірена Pissardii на штамбі h-140см
 Слива розчепіреними PissardiiЖиттєва форма: дерево з широкою кроною. Відкрита коренева системаПеріод цвітіння: квітень-травеньЦвітіння: Квітки рожеві. Плоди їстівні.Листя / Хвоя / Плоди: червоні.Місце: СонцеГрунт: До грунту невимогливий. Посухостійкий.Посухостійкість ..
Тамарікс

Тамарікс

Артикул: 3.1.88

70 грн.

У наявності
Тамарікс - рослина рідкісної витривалості. Найстаріші його екземпляри іноді досягають в пустелі восьмиметровой висоти, а діаметр їх стовбура - одного метра. Найчастіше ж - це розлогий чагарник з тонкими поникаючими гілками і ажурною кроною.Листя у тамариксу різноманітної форми, але дуже дрібні, ..
Хіт
Церцис

Церцис

Артикул: 3.1.84

250 грн.

У наявності
Церцисвідкритою кореневою системоюЦерцис - це листопадні дерева або чагарники. Стовбур рослини покритий чорно-бурою корою з тріщинами. На гілках кора коричнево-сіра, на молодих пагонах - червона, гладка. Листя церцису прості, округлі або яйцевидні, цілокраї. Квітки неправильні, з метеликовими..
 Вейгела Candida штамб

Вейгела Candida штамб

Артикул: 2.1.103

700 грн.

У наявності
Латинська назва виду: Weigela hybrida CandidaЖиттєва форма: Чагарник. Висота 2м, діаметр 1-1,5 м. крона розлогаПеріод цвітіння: Черв-серпеньЦвітіння: Квітки великі, сніжно-білі, дзвонові, в суцвіттяхЛистя / Хвоя / Плоди: Еліптичні, загострені, світло-зеленіМісце: Cолнце-півтіньГрунт: В..
 Клен гостролистий Globosum на штамбі
Життєва форма: дерево, штамбові форма. Висота 2м (в залежності від штамба). Крона куляста, діаметр крони залежить від формуванняЛистя / Хвоя / Плоди: Зелене листя.Місце: СонцеГрунт: Будь-якаПосухостійкість / влаголюби *: ПосухостійкіЗастосування: Солітери, групи. ..
Бирючина звичайна

19 грн.

У наявності
 Бирючина звичайнаЖиттєва форма: Чагарник. Крона широка. Відкрита коренева системаПеріод цвітіння: Травень-червеньЦвітіння: Квітки білі. Плоди не їстівні.Листя / Хвоя / Плоди: зелені.Місце: СонцеГрунт: До грунту невимогливий. Посухостійкий.Посухостійкість / влаголюби ..
Вейгела Bristol Ruby

Вейгела Bristol Ruby

Артикул: 2.1.104

85 грн.

У наявності
 Латинська назва виду: Weigela Bristol RubyЖиттєва форма: Чагарник. Висота 2,5-3м, діаметр крони до 3,5 м. крона розлогаПеріод цвітіння: Червень-липеньЦвітіння: Квітки дзвонові, рубіново-червоні, всередині малиновіЛистя / Хвоя / Плоди: 6-10см довжини, еліптичні, яскраво-зелені..
Клен ясенелистий Flamingo h - 1,5 см
 Життєва форма: дерево, штамбова форма. Висота 150-200см (в залежності від штамба).Крона куляста, діаметр крони до 10см.Рослина з відкритою кореневою системою!Листя / Хвоя / Плоди Зелені з біло-рожевою облямівкою листя.Місце: СонцеГрунт: Будь-якаПосухостійкість / влаголюб..
Показано з 1 по 42 з 212 (всього 6 сторінок)
Листяні дерева і чагарники

Интернет-магазин "Зеленая жизнь" предлагает декоративные лиственные деревья и кустарники в Украине

Декоративные растения и декоративные кустарники – незаменимые помощники  ландшафтных дизайнеров в процессе озеленения и декорирования парков, фасадов, газонов, садов или приусадебных участков, аллей, территории общественного пользования и т.д. Они встречаются повсюду: дома и на улице, так как являются неотъемлемой и эстетической частью жизни человека. Декоративными кустарниками легко украшать любые территории, что объясняется их широким ассортиментом. С их помощью профессионалы  превращают земельный участок в настоящее произведение искусства. А избрав для этого, например, шелковицу или березу, сирень или спирею, и т.д.,  можно создать композицию, которая будет радовать Ваш взор.

Мы достаточно часто наблюдаем такие композиции в парках из огромного количества изящных берез, благоухающих сиреней и рябины, декоративные каменные горки в окружении сакуры. В каждом городе обязательно существует аллея из калины и рябин, по которой мамы прогуливаются со своими детьми, приучая их к бережному отношению к природе. К счастью, такую красоту сегодня можно посадить и у себя дома.  Поэтому, если Вы мечтаете о саде в японском стиле, то можно отдать предпочтение сакуре в декорировании ландшафта, если же Вам нравятся украинские традиции, то калина прекрасно впишется в любой сад. Экспериментировать с приусадебными композициями можно сколько угодно благодаря широкому ассортименту декоративных кустарников и декоративных растений.

Как правило, в каждом городе существует питомник растений, в котором без труда можно найти самые необычные и необходимые декоративные растения, декоративные кустарники. В Мелитополе всевозможные  их виды находятся в питомнике «Зеленая жизнь», где профессиональные консультанты обязательно помогут подобрать все, что Вам необходимо. Покупая кустарники или деревья, нужно обратить внимание на характеристики каждого вида, чтобы они гармонично смотрелись в Вашем саду, создавая прекрасные и ароматные композиции. К тому же, желательно учитывать климатические условия, которые будут соответствовать всем особенностям вида растений.

Как Вы можете купить лиственные деревья и кустарники для сада в нашем интернет-магазине

Если Вы стремитесь сделать свою жизнь более гармоничной и яркой, сделайте это с помощью растений, которые не только украсят все вокруг Вас, но и позаботятся о Вашем досуге и здоровье.  Интернет-магазин Зеленая жизнь предлагает купить декоративные лиственные деревья и кустарники  в Украине по доступной цене. Ведущие производители, высокое качество товаров.