Графік роботи 8:00 - 17:00
Без перерви
Без вихідних

  • Кошик порожній!

Ялина блакитна

Ялина колюча Glauca

Артикул: 1.4.01

900 грн.

У наявності
Латинська назва виду: Ялина колюча Життєва форма: Дерево з конусоподібною кроною. Висота / Розмір: Висота 10-15 (20) м, діаметр крони 5-7м. Росте швидко. Листя / Хвоя / Плоди: Голчаста, щільна, жорстка, колюча, синьо-сталевий Місце: Сонце Грунт: Невимоглива, краще росте на чорнозема..

1 950 грн.

У наявності
Латинська назва виду: Glauca Globosa Життєва форма: У молодої рослини крона пухка і неправильна, пізніше стає ширококонічна або куляста, дуже щільна. Висота / Розмір: Висота 2-3 м, діаметр крони до 2 м. Щорічний приріст 8 см в рік у висоту і 10 см - в ширину. Листя / Хвоя / Плоди: Шишки д..
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)
Ялина блакитна
 Ялина блакитна - ефектне, високоросле дерево, досягаючи у висоту до 15м.
Річний прирост у молодих рослин (до 1м.) 10-30см., А у більш дорослих (понад 1 м) може досягати 50см. на рік. Також на швидкість росту впливає догляд за даною культурою. Оптимальним рішенням питання поливу стане крапельне зрошення. Прі не своєчасному поливі рослина росте набагато повільніше …
 Блакитна ялина досить швидко досягає 2м. в витоту, потім зростання прзупиняєтся і рослина набирає обьєм. Що стосується підгодівлі даної ялини, їх повинно бути не багато але і не мало. Краще робити весняну підгодівлю навесні в квітні комплексним добривом з високим вмістом азоту. І осінню у вересні з мінімальним вмістом азоту або взагалі без азоту.
Інтернет-магазин рослин "Зелена життя" пропонує купити саджанці ялини блакитної в Україні. Провідні виробники, висока якість товарів. Швидка доставка. Телефонуйте +380676117753