Графік роботи 8:00 - 17:00
Без перерви
Без вихідних

 • Кошик порожній!

Саджанці ялини

480 грн.

У наявності
Ялина звичайна Nidiformis - дуже повільнозростающий хвойний вічнозелений чагарник округлої або уплощенной форми. Іноді Picea Abies Nidiformis називають ялина-подушка або ялина-гніздо: у молодих рослин вигнуті вгору пагони створюють яскраво-виражену гніздовидну форму. З віком ялина Нідіформіс втр..

390 грн.

У наявності
Ялина звичайна Golden Start Ялина звичайна Голден Старт - карликовий сорт, конічної форми з широко розлогими гілками. Ялина має дуже гарний окрас, молодий приріст яскраво-салатового кольору. Річний приріст становить до 20 см. Хвоя голчаста, темно-зеленого кольору. . Максимальна висота цієї ялини..

Ялина звичайна Inversa

Артикул: 1.3.58

2 240 грн.

У наявності
Латинська назва виду: Ялина Inversa Життєва форма: Дерево з плакучою кроною. Висота / Розмір: Висота 2-3м, діаметр крони 1,5-2 м. середня швидкість росту Листя / Хвоя / Плоди: Голчаста, щільна, жорстка, колюча, зелена Місце: Сонце / напівтінь Грунт: Невимоглива, краще росте на чорнозем..

390 грн.

У наявності
Ялина звичайна Lucky Strike Ялина звичайна Лакі Страйк - повільно зростаюче, хвойне, карликове дерево з широкою конічною формою крони. Висота дорослої рослини не перевищує 2 м. У 10-річному віці не перевищує 1,2 м і трохи меншого діаметру. Хвоя голчаста, темно-зеленого кольору. Морозостійкість..

Ялина канадська Conica

Артикул: 1.3.4

70 грн.

У наявності
Загальна характеристика ялини канадської Сonica Це декоративна рослина, яка може вирости в домашніх умовах від 30 см до декількох метрів. Вона конусовидна з густою кроною і пухнастими гілками. При правильному догляді може прожити від 300 років і більше. Невибаглива, нормально переносить зимові мо..

Ялина колюча Glauca

Артикул: 1.4.01

900 грн.

У наявності
Латинська назва виду: Ялина колюча Життєва форма: Дерево з конусоподібною кроною. Висота / Розмір: Висота 10-15 (20) м, діаметр крони 5-7м. Росте швидко. Листя / Хвоя / Плоди: Голчаста, щільна, жорстка, колюча, синьо-сталевий Місце: Сонце Грунт: Невимоглива, краще росте на чорнозема..

1 950 грн.

У наявності
Латинська назва виду: Glauca Globosa Життєва форма: У молодої рослини крона пухка і неправильна, пізніше стає ширококонічна або куляста, дуже щільна. Висота / Розмір: Висота 2-3 м, діаметр крони до 2 м. Щорічний приріст 8 см в рік у висоту і 10 см - в ширину. Листя / Хвоя / Плоди: Шишки д..

Ялина сербська Karel

Артикул: 1.3.10

480 грн.

У наявності
Ялина сербська "Karel" - дуже повільно зростаючий, хвойний, вічнозелений чагарник округлої або уплощенной форми. Іноді "Karel" називають ялина-подушка - у молодих рослин вигнуті вгору пагони створюють яскраво-виражену гніздовидну форму. Ялина сербська "Karel&q..

Ель колючая Kaibab

Артикул: 3.2.18

110 грн.

У наявності
Латинское название вида: Ель колючая Жизненная форма: Дерево с конусовидной кроной. Высота/Размер: Высота 10-15(20)м, диаметр кроны 5-7м. Растет быстро. Листья/Хвоя/ Плоды: Игольчатая, плотная, жесткая, колючая, сине-стальная Место: Солнце Почва: Нетр..

Ель голубая Edith

Артикул: 1.3.2

0 грн.

Розпроданий
Ель голубая Edith Жизненная форма: Дерево с конусовидной кроной. Высота/Размер: Высота до 2м, диаметр кроны 1.5м. Скорость роста средняя. Листья/Хвоя/ Плоды: Игольчатая, плотная, жесткая, колючая, сине-стальная Место: Солнце Почва: Нетребовательна, лучше р..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

0 грн.

Розпроданий
Ель голубая Eseli Fastigiate Жизненная форма: Дерево с конусовидной кроной. Высота/Размер: Высота 3-4м, диаметр кроны 1.5м. Скорость роста средняя. Листья/Хвоя/ Плоды: Игольчатая, плотная, жесткая, колючая, сине-стальная Место: Солнце Почва: Нетребовательн..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Ель карликовая Berry

Артикул: 1.3.5

0 грн.

Розпроданий
Ель карликовая "Berry"   ..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Ель колючая Glauca

Артикул: 1.3.55

0 грн.

Розпроданий
Латинское название вида:  Glauca Globosa Жизненная форма: У молодого растения крона рыхлая и неправильная, позже становится ширококоническая или шаровидная, очень плотная. Высота/Размер:  Высота 2-3 м, диаметр кроны до 2 м. Ежегодный прирост 8 см в год в высоту и 10 см..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

0 грн.

Розпроданий
Латинское название вида: Ель колючая Hoopsi  Жизненная форма: Дерево с конусовидной кроной. Высота/Размер: Высота 10-15(20)м, диаметр кроны 5-7м. Растет быстро. Листья/Хвоя/ Плоды: Игольчатая, плотная, жесткая, колючая, голубая Почва: Нетребовательна, лучш..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Ель колючая зеленая

Артикул: 1.3.9

0 грн.

Розпроданий
Латинское название вида: Ель колючая Жизненная форма: Дерево с конусовидной кроной. Высота/Размер: Высота 10-15(20)м, диаметр кроны 5-7м. Растет быстро. Листья/Хвоя/ Плоды: Игольчатая, плотная, жесткая, колючая, сине-стальная Место: Солнце Почва: Нетр..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

1 920 грн.

Розпроданий
Небольшое, ширококоническое дерево, ветви живописно свисающие, неправильная по форме, разновидность ели .  Медленнорастущий сорт. К 30 годам достигает высоты 4 м, при диаметре 2-3м. Цвет хвои: темно-зеленая Предпочитает полутень. Растет на хорошо дренированных, плодородных почвах, не переносит..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

1 360 грн.

Розпроданий
  Латинська назва виду: Ялина Frohburg Життєва форма: Дерево з плакучою кроною. Висота / Розмір: Висота 2-3м, діаметр крони 1,5-2 м. Росте швидко.  Хвоя : Голчаста, щільна, не жорстка, колюча, зелена Місце: Сонце / півтінь Грунт: Невимоглива, краще росте на чорноземах і суглин..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

Ель сортовая Misty Blue

Артикул: 1.3.46

0 грн.

Розпроданий
Ель голубая  Misty Blue Жизненная форма: Дерево с конусовидной кроной. Высота/Размер: Высота 3-4м, диаметр кроны 1.5м. Скорость роста средняя. Листья/Хвоя/ Плоды: Игольчатая, плотная, жесткая, колючая, сине-стальная Место: Солнце Почва: Нетребовательн..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

390 грн.

Ялина звичайна Columnaris Ялина звичайна Колумнаріс - швидко зростаючий сорт, колоновидної форми з дуже щільними гілками. Ялина має дуже чіткий, красивий силует. Річний приріст становить 20 - 30 см. Хвоя голчаста, темно-зеленого кольору. У 10-ти річному віці має розмір до 3,0-4,5 м, при діаметрі..
Показано з 1 по 19 з 19 (всього 1 сторінок)
Саджанці ялини

Хвойний ліс на вашій ділянці

У більшості людей ялина викликає найприємніші асоціації, нагадує їм про новорічні свята і піднімає настрій. Тому зовсім не дивно, що в даний час ландшафтні дизайнери часто вибирають саме їли для оформлення земельних ділянок. Купити ялину можна в інтернет-магазині greenlife.biz.ua, де представлений широкий вибір видів цієї рослини. Яку саме форму вибрати для прикраси ділянки? Все залежить від особливостей ландшафту і його розмірів.

Саджанці ялини. Основні види

В даний час на землі росте близько п'ятдесяти видів ялин, але тільки половина з них придатна для вирощування в умовах садів, парків і скверів, а також використання в ландшафтному дизайні. І саме ці сорти їли Ви можете купити в нашому магазині. Хоча цієї кількості видів цілком достатньо щоб з будь-якої ділянки зробити красивий і затишний хвойний куточок.

Для декорування парків і садів можуть бути обрані різні види ялин, як досить популярні, так і декоративні, маловідомі в нашій країні. Їли різних типів відрізняються один від одного формою, кронами і навіть квітами. За формою дерева поділяються на:

 • плакучі;
 • конічні;
 • кулясті.

Вибір ялин для створення затишного ландшафту цілком виправданий, адже ці дерева прекрасно переносять морози, невибагливі в догляді і ростуть практично на будь-якому грунті. Як правило, їли - це тіньовитривалі рослини, але краще вони себе почувають і розвиваються на сонце. Єдині умови, при яких вони не можуть жити, - сильна посуха і постійний застій вологи. Тому перш ніж купити ялину або будь-яку іншу різновид цієї рослини потрібно з'ясувати, чи знайдеться для неї відповідне місце на вашій ділянці або потрібна додаткова підготовка грунту і ландшафту.

До переліку найбільш затребуваних видів саджанців ялини, які заробили репутацію невибагливих, витривалих рослин з оригінальною зовнішністю, входять:

 • звичайні - найчастіше висаджуються на просторих ділянках, так як досягають у висоту 50 метрів. Ростуть повільно, колір хвої - різні відтінки зеленого;
 • сибірські - виростають до 40-45 метрів у висоту, відрізняються конусоподібної кроною, мають своєрідну «родзинку» - блакитні смуги в нижній частині крони. Добре приживаються в умовах міста;
 • «Сизі» канадські - дерево родом з Північної Америки, в висоту досягають 20-30 метрів, добре адаптовані до життя на загазованих територіях;
 • «Коніка» - яскраві і красиві дерева з конічною густою кроною, що має насичений колір незалежно від пори року. В середньому висота таких ялин досягає 2-4 метрів, тому вони незамінні при оформленні невеликих ділянок;
 • «Літл Джем», що досягають зростання всього 50 см і відрізняються кулястої форми крони.

Всі види ялин мають жорсткі і густі чотиригранні хвоинки. Квіти на ялинках з'являються рідко, приблизно раз на 3 роки, шишки зустрічаються на більш дорослих деревах.

Купити саджанці ялини в Україні в магазині "Зелена життя"

Інтернет-магазин рослин Greenlife пропонує купити саджанці ялини в Україні за доступною ціною. Власний розплідник, висока якість товарів.

Для покупки Вам необхідно зробити наступні дії:

 • Вибрати вподобані товари і додати в їх в корзину.
 • Перейти в корзину і оформити замовлення. Оформити замовлення можуть як зареєстровані так і незарегістрованние користувачі.
 • Оплатити замовлення або підтвердити покупку з подальшою оплатою післяплатою.
 • Отримати свою покупку скориставшись однією з транспортних компаній України або забрати товар самостійно з нашої торговельної площадки.
 • Висадити саджанці в своєму саду або на ділянці.

Вдалих покупок і гарного настрою