Графік роботи 8:00 - 17:00
Без перерви
Без вихідних

  • Кошик порожній!

Ялівець віргінський Grey Owl

Сорт: Grey Owl

Артикул: 1.1.05

Ціна
85 грн.
У наявності

Способи доставки:

  •  Нова Пошта
  • Делівері
  • ІнТайм 
  • Самовивіз

Способи оплати:

  • Накладений платіж (при отриманні)
  • Безготівковий розрахунок
  • Оплата банківською картою 
  • Оплата карткою  - LiqPay

Вместе дешевле

Ваш товар

85 грн.

Ялівець віргінський Grey Owl

30 грн. 21 грн.

text_economy
9 грн.

Ялівець віргінський Грей Оул - гарний сорт ялівцю віргінського. Використовується для декорування скосів і в якості почвопокривного виду, при оформленні альпійських гірок.

Форма: хвойний вічнозелений чагарник з довгими скелетними гілками і неправильною кроною, яка формується  асиметрично.

Хвоя: луската, усередині крони голчаста, сіро-блакитна, довжиною 0,5-0,7 см. Молода хвоя володіє блакитно-зеленим відтінком. Напередодні зими хвоя набуває легкого пурпурного відтінку.

Вид кореневої системи: стрижнева з добре розвиненими бічними гілками.

Оптимальний період посадки: Саджанець хвойної рослини найкраще приживається або теплою весною, коли вже сніг розтанув і земля прогрілася, або восени до початку холодів і заморозків. Коли саджанець знаходиться в контейнері, то його можна висаджувати також і в літній період. Взимку посадка і пересадка рослин не здійснюється.

Сприятливі умови розвитку: Ялівець воліє рости на світлих ділянках, коли прямі сонячні промені потрапляють на рослину. Також він може виростати і на напівтінистих місцях. У тіні цей ялівець не висаджуйте, так як він не буде рости декоративним і красивим. Ялівець може виростати на будь-яких грунтах, але краще, щоб земля була родючою і помірно вологою, а також бажано дренованою.

Особливості: Цей ялівець росте прекрасно в будь-яких умовах: і в спеку, і в мороз. Не потребує додаткового поливу. Чудово розростається в міських умовах.

Використання в дизайні: Без цього ялівцю неможливо уявити красиву клумбу або рабатку. Він може стати частиною будь-якої рослинної композиції та ландшафтної декорації. Стане доповненням будь-якого кам'янистого та верескового садів. Може стати потрібним акцентом, а може бути і фоновою рослиною в ландшафтному дизайні.

Характеристика
Вид кустарник
Висота середньорослі
Група Ялівці
Застосування одиночні посадки, рокарії, альпінарії
Колір хвої блакитний
Ставлення до світла світлолюбні, сонце-півтінь
Товарний вигляд контейнер
Форма росту розпростерта
Ирина Скорохватова 19.11.2013

Очень нравятся можжевельники голубого цвета. А этот особенно - быстро растет, неприхотливый, хорошо перенес летнюю жару. Всем рекомендую!

Написати відгук

Рекомендовані товари

Торф

Артикул: 8.21

30 грн.

У наявності
Торф pH 4,0-5,0 Использование:  В чистом виде торф является прекрасной средой для произрастания любых растений.Торф, хотя и беден минеральными микро- и макроэлементами, богат гуминовыми кислотами, являющимися стимуляторами роста растений, и аминокислотами, которые способствуют переводу не..

Рост хвоя 0.5 л.

Артикул: 9.25

12 грн.

У наявності
Гумат Рост хвоя 0.5 литра) - Стимулятор роста растений.   Рост – концентрат – удобрение со стимулирующим эффектом и фунгицидной активностью является продуктом переработки натурального торфа, из которого изъяты активные вещества: азот,   фосфор, калий, микроэлементы, ..
Удобрение Чистый лист  осеннее для хвойных упаколвка 300гр. Удобрение для подготовки хвойных растений к осенне-зимнему периоду. Основное назначение – восполнение дефицита питательных веществ после активного периода роста и подготовка растений к заморозкам. Содержит комплекс витаминов.&nb..
Удобрение "Зеленый гай" хвойное Полное минеральное удобрение для всех видов хвойных растений. Содержит микро и макро - элементы, которые полностью обеспечивают потребности  всех видов хвойников. Состав:  Азот N-10% Фосфор - P2O10% Калий К2O-5% А так же: Mg. Fe. Mn. B. ..

Теги: Ялівець віргінський Grey Owl

Похожие товары

Ялина канадська Conica

Артикул: 1.3.4

70 грн.

У наявності
Загальна характеристика ялини канадської Сonica Це декоративна рослина, яка може вирости в домашніх умовах від 30 см до декількох метрів. Вона конусовидна з густою кроною і пухнастими гілками. При правильному догляді може прожити від 300 років і більше. Невибаглива, нормально переносить зимові мо..
Форма: вечнозелёный карликовый, плоско – распростёртый кустарник с длинными, часто – расположенными, образующими неправильную подушковидную форму ветвями и слегка наклонёнными вниз концами побегов, медленнорастущий.  Размер: 0,3 – 0,5 м высотой и 1,5 – 2,5 м ширин..

Туя восточная

Артикул: 3.1.82

90 грн.

У наявності
Туя восточная - высокорослое дерево, достигающее в высоту 10м. Растение долговечное и неприхотливое. Отлично переносит засуху и городскую загазованность воздуха. Форма: в молодом возрасте узкокеглевидная; старое растение у основания достаточно широкое, составляет почти 1/3 высоты, очень плотноветви..

95 грн.

У наявності
  Вічнозелений багатостовбурний чагарник. Головні пагони прямі, бічні злегка відхилені, кінці пагонів злегка повисла. Хвоя ніжно - зелена, молоді прирости золотисто-жовті. Швидкість зростання помірна. Досягає висоти 2 м., Ширина при цьому - до 1,5. Сонцелюбний, непогано переносить півтінь. Р..