Графік роботи 8:00 - 17:00
Без перерви
Без вихідних

  • Кошик порожній!

Ялина звичайна

390 грн.

У наявності
Ялина звичайна Golden Start Ялина звичайна Голден Старт - карликовий сорт, конічної форми з широко розлогими гілками. Ялина має дуже гарний окрас, молодий приріст яскраво-салатового кольору. Річний приріст становить до 20 см. Хвоя голчаста, темно-зеленого кольору. . Максимальна висота цієї ялини..

Ялина звичайна Inversa

Артикул: 1.3.58

2 240 грн.

У наявності
Латинська назва виду: Ялина Inversa Життєва форма: Дерево з плакучою кроною. Висота / Розмір: Висота 2-3м, діаметр крони 1,5-2 м. середня швидкість росту Листя / Хвоя / Плоди: Голчаста, щільна, жорстка, колюча, зелена Місце: Сонце / напівтінь Грунт: Невимоглива, краще росте на чорнозем..

Ель карликовая Berry

Артикул: 1.3.5

0 грн.

Розпроданий
Ель карликовая "Berry"   ..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

1 920 грн.

Розпроданий
Небольшое, ширококоническое дерево, ветви живописно свисающие, неправильная по форме, разновидность ели .  Медленнорастущий сорт. К 30 годам достигает высоты 4 м, при диаметре 2-3м. Цвет хвои: темно-зеленая Предпочитает полутень. Растет на хорошо дренированных, плодородных почвах, не переносит..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

1 360 грн.

Розпроданий
  Латинська назва виду: Ялина Frohburg Життєва форма: Дерево з плакучою кроною. Висота / Розмір: Висота 2-3м, діаметр крони 1,5-2 м. Росте швидко.  Хвоя : Голчаста, щільна, не жорстка, колюча, зелена Місце: Сонце / півтінь Грунт: Невимоглива, краще росте на чорноземах і суглин..
Обрані Порівняння Купити в 1 клік

390 грн.

Ялина звичайна Columnaris Ялина звичайна Колумнаріс - швидко зростаючий сорт, колоновидної форми з дуже щільними гілками. Ялина має дуже чіткий, красивий силует. Річний приріст становить 20 - 30 см. Хвоя голчаста, темно-зеленого кольору. У 10-ти річному віці має розмір до 3,0-4,5 м, при діаметрі..
Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)
Ялина звичайна

 

 Ялина звичайна - як правило, до ялин звичайних відносять досить швидко зростаючі сорти з невеликими зеленими голочками. Фома у ялин звичайних від колоновидною до плакучої, з дуже щільними гілками. Їли звичайні мають дуже чіткий, красивий силует.
  Річний приріст становить 20 - 30 см. Хвоя голчаста, темно-зеленого кольору. У 10-ти річному віці має розмір до 3,0-4,5 м, при діаметрі крони до 1,2 м. Максимальна висота цієї їли до 15-ти метрів заввишки і 1,5 м в діаметрі.
 Звичайні їли віддають перевагу сонячним місцям, але на півдні України краще вибирати для них напівтінисте місце захищене від сильного вітру. Так як ці екземпляри можуть страждати від палючего сонця і сухого вітру. Полив помірний, грунту родючі і вологі. Цією ялинці також дуже сподобається обприскування крони в жаркий період.
 Ялина звичайна з легкістю впишеться в будь-яку ландшафтну композицію!
 
Інтернет-магазин рослин для саду Greenlife пропонує купити ялину звичайну в Україні за доступною ціною. Хвойні рослини за доступною ціною.