Хвойні дерева і чагарники

Хіт
Ялівець скельний Blue Arrow

310 грн.

У наявності
Форма: один з найбільш вузьких, колонновидних, швидкозростаючих сортів ялівцю. Пагони жорсткі, розташовані вертикально, щільно прилягають до штамба.Розмір: в віці 10 років досягає 2-3м висоти.Хвоя: блакитна, має форму луски, що не колючий.Грунт: до грунтів не вимогливий.Особливості рос..
 Сосна гірська Mumpitz

2 160 грн.

У наявності
Сосна гірська MumpitzНевеликий хвойний чагарник з щільною широкопірамідальной формою крони.Висота дорослої рослини досягає 2м і 1,5м в діаметрі. У 10-річному віці висота не перевищує 1м. Річний приріст до 15см. До складу грунту не вимоглива, може виростати на бідних сухих ґрунтах.Ця рослина ..
 Сосна гірська Varella

480 грн.

У наявності
Загальна харакетристики сосни гірської VarellaЦе карликова рослина, у якого щільна і куляста крона. Може досягати до 0.7м у висоту і до 0.5 метра в ширину. Зростання не швидкий: до десяти сантиметрів на рік. Хвоя ароматна, насичених зелених відтінків. Купити саджанці сосни гірської Varella в Украї..
 Сосна гірська Wintergold

480 грн.

У наявності
 Сосна гірська Wintergold - Карликовий чагарник..
 Сосна гачкувата Unсinata

2 320 грн.

У наявності
 Латинська назва виду: Сосна UnсinataФорма: крона яйцевидно-конічна, висотою 5-8Швидкість зростання: В молодості росте швидко, пізніше - повільніше. Річний приріст близько 15-20см. До 30 років досягає 8м. висоти.Колір ВОІ: Темно-зелений, дуже довга голка до 15смПагони: Ж..
 Сосна густо цвітна Oculus Draconis
Швидкозростаюча форма дерева з неправильною кроною, у віці 10 років досягає 3м висоти. Характерною рисою є дві жовті смужки на кожній зеленій Хвоїнки. Так звані «очі дракона».Сосна світлолюбна і вимоглива до грунту і вологи...
 Тис ягідний Dovastoniana Aurea

280 грн.

У наявності
 Тис ягідний Dovastoniana AureaВічнозелений, хвойний чагарник. висота до 1,5 м., шир. 1.5м.Хрошо зростає в півтіні, в тіні на вологих підкислених грунтах...
 Тис ягідний Fastigiata Robusta

600 грн.

У наявності
Тис ягідний Fastigiata Robusta Тис ягідний (європейський) 'Фастігіата Робуста'Форма: Вічнозелений, суворо вертикальний великий чагарник зі стрункою щільною, колонновидной кроною і дуже густорасположеннимі, мало розгалуженими, з великою кількістю коротких пагонів, гілками;..
 Тис ягідний Hicksii

Тис ягідний Hicksii

Артикул: 3.2.61

210 грн.

У наявності
Загальна характеристика тиса середнього HicksiiЦе декоративний чагарник з густою кроною, вічнозелений, може вирости в домашніх умовах до 3-4 метрів. Пагони формуються нерівномірно, в ранньому віці спрямовані вгору, згодом розростаються в сторони. При правильному догляді може довго прожити до..
 Туя західна Danica

Туя західна Danica

Артикул: 1.2.7

250 грн.

У наявності
 Туя західна 'Danica'Форма: вічнозелений карликовий чагарник з округлою, щільною кроною, тонкими хвоинками і вертикальними гілочками.Розмір: досягає висоти 0,6-0,8м, діаметра крони 1м. Щорічний приріст у висоту 5 см, завширшки 3-4 см.Хвоя: луската темно-зелена блиску..
 Туя східна

Туя східна

Артикул: 3.1.82

90 грн.

У наявності
Туя східна - високоросла дерево, що досягає у висоту 10 м.Рослина довговічна і невибаглива. Відмінно переносить посуху і міську загазованість повітря.Форма: в молодому віці узкокеглевідная; стара рослина біля основи досить широка, складає майже 1/3 висоти, дуже плотноветвістое.Туя східн..
 Ялівець китайський Stricta

295 грн.

У наявності
Форма: густий, конічний, медленнорастущий сорт ялівцю. Пагони ростуть вертикально.Розмір: в віці 10 років досягає 2м зростання.Плоди: Дрібні численні шишкоягоди.Хвоя: сизо-блакитного кольору, колюча.Грунт: особливо невимогливий до грунту, але при посадці рекомендовано підкислює гру..
 Ялівець лускатий Blue Carpet

70 грн.

У наявності
Форма: вічнозелений карликовий, плоско - розпростерті кущі з довгими, часто - розташованими, такими, що утворюють неправильну підвушковидну форму гілками і злегка нахиленими вниз кінцями пагонів, що зростає повільно.Розмір: 0,3 - 0,5 м заввишки і 1,5 - 2,5 м шириною; річний приріст у висоту ..
 Ялівець лускатий Blue Swede

190 грн.

У наявності
Ялівець лускатий Blue SwedeЖиттєва Форма: вічнозелений, хвойний чагарник.Форма крони: в молодому віці розпростерта, потім піднесена зі звисаючими кінчиками пагонів.Характер зростання: Помірний. Досягає висоти 1,5 м.Листя / Хвоя: Хвоя ланцетная, дуже жорстка і гостра, сизо-блакитн..
 Ялівець середній Gold Coast

280 грн.

У наявності
Опис: Ще один прекрасний сорт в колекцію жовтих ялівців. Компактний і дуже витончений. Ялівець середній Голд Кост - невисокий чагарник з щільною розлогою кроною і горизонтально розташованими пагонами. Хвоя дуже декоративна, золотисто-жовта, взимку темніє.Діаметр: 2 мВисота: 1 мФорма: Ч..
 Ялівець середній Gold Star

280 грн.

У наявності
Ялівець середній Голд СтарJuniperus media Gold StarСередньої висоти ялівець з декоративною розкидистою кроною.Розмір: Рослина в дорослому стані досягає у висоту 1 м, а в ширину до 2.5 м. Росте швидко.Пагони: розташовані горизонтально.Хвоя: не колючий, голчаста або луската, яскра..
 Ялівець середній King of Spring

265 грн.

У наявності
Форма: Вічнозелений швидко зростаючий чагарник з розлогими густими гілками.Розмір: 1,5 - 2,5 м.Хвоя: лускатий - голчаста, чудового золотисто - жовтого кольору, навіть взимку.Світло: Теневинослів.Грунт: Росте на всіх помірно - сухих ґрунтах, свіжих субстратах, від кислих до сильно л..
 Ялівець середній Mordigan Gold

195 грн.

У наявності
 Ялівець середній 'MordiganGold' середньої висоти ялівець з декоративною розкидистою кроною.Розмір: Рослина в дорослому стані досягає у висоту 1 м, а в ширину до 2.5 м. Росте швидко.Пагони: розташовані горизонтально.Хвоя: не колючий, луската, яскравою золотисто-жовтого забарвл..
 Ялівець середній Pfitzeriana Aurea

350 грн.

У наявності
Ялівець середній Pfitzeriana AureaФорма: вічнозелений, низький, плоско-зростаючий чагарник, з горизонтальними гілками.Розмір: досягає висоти 1м з діаметром крони 2.5-3м.Хвоя: світло-зелена.Грунт: до грунтів невимогливий, але воліє родючі грунти, погано росте на легких і сухих.Світло: тін..
 Ялівець скельний Blue Heaven

280 грн.

У наявності
Ялівець скельний Blue HeavenРозмір: Заввишки 4-5 м і шириною 1-1.5м; Річний приріст у висоту 20 см, завширшки 5 см.Хвоя: луската, дуже красивого блакитного кольору.Світло: світлолюбний, виносить півтінь.Грунт: невимогливий, на всіх сухих і свіжих субстратах, не надто багатих поживними речови..
Хіт
 Ялівець скельний Skyrocket

530 грн.

У наявності
Мжжевельник скельний SkyrocketФорма: що строго вертикально росте, колонновидная форма, з вертикально - прямовисними гілками і густими прилеглими пагонами.Розмір: Заввишки більше 4м. і шириною більше 1м. Річний приріст у висоту 20 см, завширшки 5 смХвоя: луската, дуже краси..
Кипарисовик Лавсона Alumii

690 грн.

У наявності
Кипарисовик Лавсона Alumii (Chamaecyparis lawsoniana Alumii)-цей сорт кипарисовика вважається швидкозростаючим.Росте на вологих, прибережних місцях розташування та в горах.У 10 річному віці досягає більш 3м в висоту. Рослина має конусоподібну форму.Хвоя сизувато-блакитна. Пагони розташовані ..
Кипарисовик нуткастый Pendula

200 грн.

У наявності
Кипарисовик нуткастый Pendula..
Лиственница Японская Pendula

2 400 грн.

У наявності
Лиственница Японская Pendula ..
Сосна Watereri

Сосна Watereri

Артикул: 1.3.15

1 470 грн.

У наявності
Латинська назва виду: Сосна WatereriФорма: Хвойне вічнозелене дерево, спочатку має шіроконіческую форму, з роками крона стає кулястої.Швидкість зростання: Середня. Річний приріст близько 15-20см. До 30 років досягає 3-4м. висоти.Колір ВОІ: Сизувато-зелений.Пагони: Жорсткі, ве..
Сосна белокорая Satelit

480 грн.

У наявності
У молодому віці дуже пишне і привабливе хвойне дерево. Пізніше крона стає більш вузькою, нагадує колону або піраміду. Красива вертикаль для саду.Підходить для невеликих садів. Крона у дерева нагадує колону. Пагони щільно притиснуті до стовбура, ростуть вгору. Висота дорослої рослини 2-2,5 метра...
Сосна гірська Gnom

Сосна гірська Gnom

Артикул: 1.3.57

2 160 грн.

У наявності
Сосна гірська Gnom - Карликовий чагарникДосягає висоти 2 м, при діаметрі крони 2 м. Щорічний приріст у висоту 15 см, завширшки 10 см. До 10 років досягає приблизно 1м в діаметрі.Гірські сосни ростуть на всіх помірно сухих (сухих) або вологих, навіть бідних поживними речовинами грунтах, від кис..
Сосна гірська карликова Mughus
Опис сосни гірської карликової MughusЦе найпоширеніший вид сосни, родом з південної частини Європи, чагарник, зростання якого залежить від сорту (може виростати від 4 до 10 метрів). Наприклад, бувають сорти сланкі з розгалуженою кореневою системою, яка може добре укріпити береги водойм. Дея..
Сосна гірська карликова Mugo Mughus
Сосна гірська карликова Mugo MughusЖиттєва форма: підвушковидними, компактний, карликовий чагарникВисота / Розмір: Висота 1м, діаметр крони до 2м. зростає повільноЛистя / Хвоя / Плоди: Голчаста, темно-зелена, густа, до 4 см довжиноюМісце: СонцеГрунт: Невимоглива до грунту. Бажано н..
Сосна густо цвітна Alice Vercade

1 040 грн.

У наявності
Прищеплений декоративний сорт сосни густоцветной. Вічнозелений, плоскоокруглый, пізніше подушкообразный, компактно росте, карликовий або середнього розміру кущі кулястої форми. В10 років досягає близько 0,6 м висоти. Росте повільно. Віддає перевагу сонячному місцерозташуванню і свіжим, дренованим,..
Сосна густо цвітна Jane Kluis

1 280 грн.

У наявності
Сосна густоквіткова Jane Kluis (Джейн Клуис) - карликові підвушковидні хвойні кущі з плоскошаровидной кроною. Висота рослини до 1,2 м., діаметр до 1,8 м., залишкове зростання до 1,5 м. Росте повільно. Пагони жорсткі, розпростерті, ростуть вгору. Хвоя ясно-зелена, зберігає свій колір впродов..
Сосна чорна Nigra

Сосна чорна Nigra

Артикул: 1.3.13

310 грн.

У наявності
Латинська назва виду: Сосна "Nigra"Форма: Хвойне вічнозелене дерево, спочатку має шіроконіческую форму, з роками крона стає зонтикоподібной.Швидкість зростання: В молодості росте швидко, пізніше - повільніше. Річний приріст близько 15-20см. До 30 років досягає 10 м. висоти.Колір ВО..
Тис середній Hillii

Тис середній Hillii

Артикул: 1.3.31

280 грн.

У наявності
Загальна характеристика тиса ягідного "Hillii" Це вічнозелений, компактний чагарник у вигляді піраміди, висотою від 1 до 10 м., Належить до хвойних дводомних рослин-довгожителів. Не мають шишок, зате формують червоні околоплодники. Річний приріст до 15 см. Дуже витривали..
Тис ягідний David

Тис ягідний David

Артикул: 1.3.25

280 грн.

У наявності
 Тис ягідний DavidЯгідний тис є найпоширенішим рослиною з роду тисовий. Нерідко його називають європейським, так як ареал її проживання в основному знаходиться в Західній Європі.Тривалість життя даного виду рослин дуже велика, часом доходить до 3-4 тисяч років. Коренева система доб..
Тис ягідний Dovastoniana

280 грн.

У наявності
 Taxus baccata 'Dovastonii' Taxus baccata (тис ягідний) DovastoniiПрекрасна форма з широкою, розлогою кроною і звисаючими кінцями пагонів.У віці 10 л досягає 1,5 м в вис.Молоді пагони яскраво-зеленого забарвлення.Потребує родючих і вологих ґрунтах.Рекоме..
Тис ягідний формований Ball

1 950 грн.

У наявності
Тис ягідний формований BallГарне хвойне дерево.Крона куляста формована, густі гілки спрямовані в сторони. Висота 0. 5 м, ширина 0.5 м. Швидкість зростання середня.Хвоя глянсова, темно-зеленого кольору.Добре переносить тінь, бажано висаджувати на захищених від сонця і вітру місцях...
Туя восточная Aurea Nana

105 грн.

У наявності
Thuja orientalis ‘Aurea Nana’ - Platycladus Форма: вічнозелені кущі, що зростають повільно, з яйцевидною формою крони. Пагони щільно розташовані, ніжні, золотисто-жовті.Розмір: після 10 років досягає висоти 0,7 м.Хвоя: луската, часта, інтенсивно золотисто-жовта..
Туя західна Globosa

Туя західна Globosa

Артикул: 1.4.23

500 грн.

У наявності
Туя західна Giobosa '- шаровиднаый сорт туї західної, що зростає повільно.Використовується, як декоративний чагарник.Туя з зеленої хвої.Форма крони закруглена. Висота і ширина близько 1,5 м.Рекомендується висаджувати в місцях освітлених сонцем або в півтіні.Грунт: добре дрениро..
Туя західна Golden Brabant

265 грн.

У наявності
Туя західна Golden Brabant - дерево висотою 4-5 м. Середній щорічний приріст становить 40 см у висоту і 15 см в діаметрі. До речі, за швидкістю, туя західна Брабант поступається тільки модрини, зберігаючи свою декоративність круглий рік. Для Брабант характерна конічна форма крони. При цьому крона ві..
Туя західна Golden Smaragd

70 грн.

У наявності
 Хвойне дерево з правильною конічною формою.Висота / діаметр: висота дорослої рослини досягає 4-6 м, при ширині 1-1,5 м.Швидкість зростання / сила росту: швидкість росту середня, близько 10-20 см в рік. У віці 10 років може виростати до 2 м. Туя Джанед Голд має вертикальні, густорас..
Туя західна Mirjam

Туя західна Mirjam

Артикул: 1.2.237

250 грн.

У наявності
Туя західна MirjamФорма: вічнозелений карликовий чагарник з округлою, щільною кроною, тонкими хвоинками і вертикальними гілочками.Розмір: досягає висоти 0,6-0,8м, діаметра крони 1м. Щорічний приріст у висоту 5 см, завширшки 3-4 см.Хвоя: луската темно-зелена блискуча, взимку коричнево-зелена...
Показано з 1 по 42 з 158 (всього 4 сторінок)
Хвойні дерева і чагарники