Хвойні дерева і чагарники

23%
Новинка

Акция!

Артикул: Акция!

260 грн.200 грн.

У наявності
Вид: садженці Форма: один з найбільш вузьких, колонновидних, швидкозростаючих сортів ялівцю. Пагони жорсткі, розташовані вертикально, щільно прилягають до штамба. Розмір: в віці 10 років досягає 2-3м висоти. Хвоя: блакитна, має форму луски, що не колючий. Грунт: до грунтів не вимогливий. ..
23%
Мутация “Pfizeriana Aurea”, появилась 1958 году. Карликовый. Форма: Вечнозелёный медленнорастущий кустарник с раскидистыми густыми  ветками  более плоский и медленнорастущий чем “Pfizeriana” Размер: 1,5 – 2(2,5) м и в 30 – 40 лет 3 – 4 м шири..
Осінь
Ялівець середній Old Gold Вид: садженці Форма: Вічнозелений повільнозростающий чагарник з розлогими густими гілками. Розмір: 1,5 - 2 (2,5) м і в 30 - 40 років 3 - 4 м завширшки, річний приріст у висоту 5 см, завширшки 15 см. Хвоя: лускатий - голчаста, чудесного золотисто - жовтого кольор..
Хіт
Вид: садженці Форма: один з найбільш вузьких, колонновидних, швидкозростаючих сортів ялівцю. Пагони жорсткі, розташовані вертикально, щільно прилягають до штамба. Розмір: в віці 10 років досягає 2-3м висоти. Хвоя: блакитна, має форму луски, що не колючий. Грунт: до грунтів не вимогливий. ..
  Латинська назва виду: Сосна Unсinata Вид: саджанець Форма: крона яйцевидно-конічна, висотою 5-8 Швидкість зростання: В молодості росте швидко, пізніше - повільніше. Річний приріст близько 15-20см. До 30 років досягає 8м. висоти. Колір ВОІ: Темно-зелений, дуже довга голка до ..
Вид: садженці Форма: густий, конічний, медленнорастущий сорт ялівцю. Пагони ростуть вертикально. Розмір: в віці 10 років досягає 2м зростання. Плоди: Дрібні численні шишкоягоди. Хвоя: сизо-блакитного кольору, колюча. Грунт: особливо невимогливий до грунту, але при посадці рекомендован..
Латинська назва виду: Ялівець середній 'Pfitzeriana' Вид: садженці Життєва форма: Чагарник Висота / Розмір: Висота 1м. Ширина 2-3м. Листя / Хвоя / Плоди: Діморфовідная: у вигляді голок. Місце: Cолнце-півтінь Грунт: будь-які грунти. Посухостійкість / влаголюби *: По..

375 грн.

У наявності
Латинська назва виду: Glauca Globosa Життєва форма: У молодого саджанця крона пухка і неправильна, пізніше стає ширококонічеськая або куляста, дуже щільна. Висота / Розмір: Висота 2-3 м, діаметр крони до 2 м. Щорічний приріст 8 см в рік у висоту і 10 см - в ширину. Листя / Хвоя..
Кипарисовик Лавсона Alumii (Chamaecyparis lawsoniana Alumii)-цей сорт кипарисовика вважається швидкозростаючим. Росте на вологих, прибережних місцях розташування та в горах. У 10 річному віці досягає більш 3м в висоту. Рослина має конусоподібну форму. Хвоя сизувато-блакитна. Пагони розташовані ..
Кипарисовик нутканский Pendula Кипарисовик нутканский Pendula- дерево до 30-40 м виc. з витонченою повислой і густою кроною. Хвоя зеленувато-блакитна. Шишки кулясті, 10-12 мм в діаметрі, пурпурно-коричневі, дозрівають, на противагу іншим видам, на другий рік. У культурі потребує високої вологості..
Модрина Європейська Вид: саджанці Хвойне, листопадне дерево, досить високоросле до 40 м. в висоту і до 1,5 м в ширину. Форма конусоподібна. Колір хвої світло-зеленого кольору влітку, восени - жовтіє і опадає. Рослина з дуже ефектними шишками які в молодому віці пурпурного кольору. ..
23%
Новинка
Мжжевельник скельний Skyrocket Вид: саджанці Форма: що строго вертикально росте, колонновидная форма, з вертикально - прямовисними гілками і густими прилеглими пагонами. Розмір: Заввишки більше 4м. і шириною більше 1м. Річний приріст у висоту 20 см, завширшки 5 см Хвоя: лу..

2 160 грн.

У наявності
Сосна гірська Mumpitz Вид: саджанці Невеликий хвойний чагарник з щільною широкопірамідальной формою крони. Висота дорослої рослини досягає 2м і 1,5м в діаметрі. У 10-річному віці висота не перевищує 1м. Річний приріст до 15см. До складу грунту не вимоглива, може виростати на бідних сухих ґрунта..

800 грн.

У наявності
Латинська назва виду: Pinus Pumilio Вид: садженець Життєва форма: підвушковидними, компактний, карликовий чагарник Висота / Розмір: Висота 1м, діаметр крони до 2м. зростає повільно Листя / Хвоя / Плоди: Голчаста, темно-зелена, густа, до3- 4см довжиною Місце: Сонце Грунт: Невимо..

480 грн.

У наявності
Загальна харакетристики сосни гірської Varella Це карликова рослина, у якого щільна і куляста крона. Може досягати до 0.7м у висоту і до 0.5 метра в ширину. Зростання не швидкий: до десяти сантиметрів на рік. Хвоя ароматна, насичених зелених відтінків. Купити саджанці сосни гірської Varella в Украї..
  Саджанець сосни гірськой Wintergold - Карликовий чагарник ..
Опис сосни гірської карликової Mughus Це найпоширеніший вид сосни, родом з південної частини Європи, чагарник, зростання якого залежить від сорту (може виростати від 4 до 10 метрів). Наприклад, бувають сорти сланкі з розгалуженою кореневою системою, яка може добре укріпити береги водойм. Дея..
Сосна гірська карликова Mugo Mughus Вид: саджанець Життєва форма: підвушковидними, компактний, карликовий чагарник Висота / Розмір: Висота 1м, діаметр крони до 2м. зростає повільно Листя / Хвоя / Плоди: Голчаста, темно-зелена, густа, до 4 см довжиною Місце: Сонце Грунт: Невимоглива до гр..
Саджанець сосни густо цвітной Alice Vercade Прищеплений декоративний сорт сосни густоцветной. Вічнозелений, плоскоокруглый, пізніше подушкообразный, компактно росте, карликовий або середнього розміру кущі кулястої форми. В10 років досягає близько 0,6 м висоти. Росте повільно. Віддає перевагу соня..
Саджанець сосни густоквітковой Jane Kluis (Джейн Клуис) - карликові підвушковидні хвойні кущі з плоскошаровидной кроною. Висота рослини до 1,2 м., діаметр до 1,8 м., залишкове зростання до 1,5 м. Росте повільно. Пагони жорсткі, розпростерті, ростуть вгору. Хвоя ясно-зелена, зберіг..
Швидкозростаюча форма дерева з неправильною кроною, у віці 10 років досягає 3м висоти. Характерною рисою є дві жовті смужки на кожній зеленій Хвоїнки. Так звані «очі дракона». Сосна світлолюбна і вимоглива до грунту і вологи. Вид: саджанець ..
  Сосна густо цвітна Umbraculifera Невелике дерево або чагарник зонтиковидной або плоскою кулястої форми. Зростає повільно, до 10-ти років виростає до 1 метра у висоту і 1,5 м в ширину. Згодом, при хороших умовах, досягає близько 2-х метрів у висоту. Вид: саджанець Хвоя: довга, світло-зел..

275 грн.

У наявності
Латинська назва виду: Сосна "Nigra" Вид: саджанець Форма: Хвойне вічнозелене дерево, спочатку має шіроконіческую форму, з роками крона стає зонтикоподібной. Швидкість зростання: В молодості росте швидко, пізніше - повільніше. Річний приріст близько 15-20см. До 30 років досягає 10 м. в..

280 грн.

У наявності
  Тис ягідний David, саджанець Ягідний тис є найпоширенішим рослиною з роду тисовий. Нерідко його називають європейським, так як ареал її проживання в основному знаходиться в Західній Європі. Тривалість життя даного виду рослин дуже велика, часом доходить до 3-4 тисяч років. Коренева с..

280 грн.

У наявності
  Taxus baccata 'Dovastonii' Taxus baccata (тис ягідний) Dovastonii Вид: саджанець Прекрасна форма з широкою, розлогою кроною і звисаючими кінцями пагонів. У віці 10 л досягає 1,5 м в вис. Молоді пагони яскраво-зеленого забарвлення. Потребує родючих і вологих ґ..
23%

130 грн.100 грн.

У наявності
  Форма: вічнозелений чагарник сімейства Тисові. Він є медленнорастущих, а його крона схильна широко розростатися. Пагони розлогі, щільні, жорсткі, розташовані під кутом 45 градусів. Розмір: Висота в 10 років: до 1-1,2 м, ширина крони: до 1,5 м. Річний приріст становит близько 10 см. В м..

210 грн.

У наявності
Загальна характеристика тиса середнього Hicksii Це декоративний чагарник з густою кроною, вічнозелений, може вирости в домашніх умовах до 3-4 метрів. Пагони формуються нерівномірно, в ранньому віці спрямовані вгору, згодом розростаються в сторони. При правильному догляді може довго прожити до..
23%

130 грн.100 грн.

У наявності
Загальна характеристика тиса ягідного саммерголд (Summergold)   Це вічнозелене дерево, яке завдяки своєму забарвленню вигідно виділяється на тлі інших. Може рости в тінистих місцях, але віддає перевагу більш сонячні. Рослина дводомна, плодоносити починає у віці 20-25 років. При правильних..
Осінь

150 грн.

У наявності
Вид: саджанець Туя західна Брабант відрізняється швидким ростом. Висота дерева досягає 10 м при діаметрі крони 4 м. Однак в середній смузі дерево вище 4-5 м зустрічається вкрай рідко. Середній щорічний приріст становить 40 см у висоту і 15 см в діаметрі. До речі, за швидкістю, туя західна Брабант..

700 грн.

У наявності
Туя західна Giobosa '- шаровиднаый сорт туї західної, що зростає повільно. Використовується, як декоративний чагарник. Туя з зеленої хвої. Вид: саджанець Форма крони закруглена. Висота і ширина близько 1,5 м. Рекомендується висаджувати в місцях освітлених сонцем або в півтіні. Грун..
Туя західна Golden Globe Туя західна 'Golden Globe'- карликовий і повільно зростаючий сорт туї західної. Вид: саджанець Використовується, як декоративний чагарник. Туя з ніжно-жовтим забарвленням хвої. Форма крони закруглена. Висота і ширина близько 1,5 м. Рекомендується висаджувати в ..
  Хвойне дерево з правильною конічною формою. Вид: саджанець Висота / діаметр: висота дорослої рослини досягає 4-6 м, при ширині 1-1,5 м. Швидкість зростання / сила росту: швидкість росту середня, близько 10-20 см в рік. У віці 10 років може виростати до 2 м. Туя Джанед Голд має вер..
Туя західна 'Little Champion' Вид: саджанець Компактний хвойний чагарник з густою округлою кроною, досягає у висоту до 1,5 м і 1 м в діаметрі. Зростає повільно, щорічний приріст близько 9 см. Хвоя світло-зелена, лускоподібний, щільна, темніє до буро-коричневого в зимовий період. ..

240 грн.

У наявності
Туя західна Mirjam Вид: саджанець Форма: вічнозелений карликовий чагарник з округлою, щільною кроною, тонкими хвоинками і вертикальними гілочками. Розмір: досягає висоти 0,6-0,8м, діаметра крони 1м. Щорічний приріст у висоту 5 см, завширшки 3-4 см. Хвоя: луската темно-зелена блискуча, взимку к..
31%
Новинка

160 грн.110 грн.

У наявності
Туя західна 'Смарагд' Thuja occidentalis 'Smaragd' Вид: саджанець Форма: один з найкращих конічних сортів туї з помірним компактним ростом. Вічнозелене хвойне дерево з дуже вузькою правильної конусоподібної кроною і вертикальними, дуже густорасположеннимі гілками; медленно..

60 грн.

У наявності
Туя західна 'Смарагд' Thuja occidentalis 'Smaragd' Вид: саджанець Форма: один з найкращих конічних сортів туї з помірним компактним ростом. Вічнозелене хвойне дерево з дуже вузькою правильної конусоподібної кроною і вертикальними, дуже густорасположеннимі гілками; медленно..

160 грн.

У наявності
Thuja orientalis ‘Aurea Nana’ - Platycladus Вид: саджанець Форма: вічнозелені кущі, що зростають повільно, з яйцевидною формою крони. Пагони щільно розташовані, ніжні, золотисто-жовті. Розмір: після 10 років досягає висоти 0,7 м. Хвоя: луската, часта, інтенсивно золотис..

90 грн.

У наявності
Туя східна - високоросла дерево, що досягає у висоту 10 м. Рослина довговічна і невибаглива. Відмінно переносить посуху і міську загазованість повітря. Вид: саджанец Форма: в молодому віці узкокеглевідная; стара рослина біля основи досить широка, складає майже 1/3 висоти, дуже плотноветвістое...
Ялівець віргінський Грей Оул - гарний сорт ялівцю віргінського. Використовується для декорування скосів і в якості почвопокривного виду, при оформленні альпійських гірок. Вид: садженець Форма: хвойний вічнозелений чагарник з довгими скелетними гілками і неправильною кроною, яка форму..
Ялівець віргінський Hetz Variegata Вид: садженці Опис: швидко зростаючий, хвойний чагарник. У віці 10 років, досягає 1м висоти і 2 2,5 м в діаметрі. Крона: широко-розлога, Хвоя: сріблясто-блакитна з строкатими вкрапленнями Швидкість зростання: росте швидко. Шишки: дрібні сизо-зелені. Аг..
Вид: садженці Швидко зростаючий, блакитний, хвойний чагарник. У віці 10 років, досягає 1м висоти і 2 2,5 м в діаметрі. Крона: широко-розлога, хвоя сріблясто-блакитна. Швидкість зростання: росте швидко. Шишки: дрібні сизо-зелені. Агротехніка: світлолюбний, морозостійкий (зона: 4.), при..
Карликова форма. Вид: саджанці Крона: компактна. Зріст: повільний. Вимоги: світлолюбна, морозостійка форма, до грунту невимоглива, але не переносить застою вологи і засолення. Необхідний хороший дренаж. Розмір: Чагарник висотою до 0,3 м, діаметр крони до 1,2 м Габітус: подушковидний чагарник, ..
Показано з 1 по 42 з 162 (всього 4 сторінок)
Хвойні дерева і чагарники