Крокуси

Крокус ботанический Cream Beauty (10шт.)
Цветение: март-апрельВысота: 10см.Разбор луковиц 5/6. ..
Крокус ботанический Mix (10 штук)
Цветение: март-апрельВысота: 15см.Разбор луковиц 8/9 В упаковке 15 луковиц. ..
Крокус ботанический Prins Claus (10шт.)
Цветение: март-апрельВысота: 10см.Разбор луковиц 5/6. ..
Крокус ботанический Ruby Giant (10шт.)
Цветение: март-апрельВысота: 10см.Разбор луковиц 5/6. ..
Крокус крупноцветковый Miss Vain (3шт.)
Цветение: март-апрельВысота: 15см.Разбор луковиц 5+Магазин Greenlife предлагает купить  Крокус крупноцветковый  Miss Vain в Украине по цене производителя. Возможен предварительный заказ...
Крокус крупноцветковый Flower Record (5шт.)
Цветение: март-апрельВысота: 15см.Разбор луковиц 8/9 ..
Крокус крупноцветковый Janne D'arc (5шт.)
Цветение: март-апрельВысота: 15см.Разбор луковиц 8/9Магазин Greenlife предлагает купить  Крокус крупноцветковый Janne D'arc  в Украине по цене производителя. Возможен предварительный заказ. Отправка в Киев, Харьков, Днепропетровск, Запорожье, Мелитополь...
Крокус крупноцветковый Pickwick (5шт.)
Цветение: март-апрельВысота: 15см.Разбор луковиц 8/9Магазин Greenlife предлагает купить  Крокус крупноцветковый Pickwick  в Украине по цене производителя. Возможен предварительный заказ. Отправка в Киев, Харьков, Днепропетровск, Запорожье, Мелитополь...
Крокус крупноцветковый Yellow Giant
Цветение: март-апрельВысота: 15см.Разбор луковиц 8/9 ..
Крокус ботанический Roseus

5 грн.

Розпроданий
Цветение: март-апрельВысота: 10см.Разбор луковиц 5/6. ..
ОбраніПорівнянняКупити в 1 клік
Крокус крупноцветковый Geel

0 грн.

Розпроданий
Цветение: март-апрельВысота: 15см.Разбор луковиц 8/9 ..
ОбраніПорівнянняКупити в 1 клік
Крокус крупноцветковый Vanguard

0 грн.

Розпроданий
Цветение: март-апрельВысота: 15см.Разбор луковиц 8/9 ..
ОбраніПорівнянняКупити в 1 клік
Показано з 1 по 12 з 12 (всього 1 сторінок)
Крокуси

Крокуси: особливості вирощування та основні характеристики

Ця рослина має дві назви - крокус і шафран. Другому назвою, що відбувається від арабського слова sepheran, що означає «жовтий», квітка зобов'язаний своїм оранжево-червоним рильцем, що є стійким природним барвником. Шафран використовується і як ліки, а також в якості приправи для їжі і консервант. Купити крокуси в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині "Зелене життя".

Крокус є бульбоцибульні багаторічників, квітки якого бувають поодинокими або груповими, що визначається розміром бульбоцибулини. По середині листя, зібраних у вигляді пучка, коли настає час цвітіння або після закінчення його, утворюється біла смуга.

Так як надземного стебла у рослини немає, квітки розташовуються прямо на поверхні землі. Представлені найрізноманітнішої забарвленням - жовті, білі, кремові, сині, пурпурні, фіолетові.

Посадка і догляд:

Крокуси слідом за пролісками одними з перших розквітають ранньою весною, відразу надаючи саду веселий, святковий вигляд. Їх можна розміщувати під деревами або чагарниками, а також серед багаторічних рослин: коли останні розростаються, крокуси вже відцвіли. Краще садити їх групами різних кольорів, поєднуючи одноколірні і строкаті сорти.

Крім весеннецветущих є і квітучі восени крокуси (їх не слід плутати з пізньоцвіт). Крокусам потрібен мінімальний догляд, найголовніше - посадити їх у потрібному місці. Воно вимагає хорошого освітлення і гарного сонячного обігріву, тому що в тінистих місцях квітки не завжди можуть повністю розкритися. Весняні і осінні заморозки їм не страшні.

Садять їх в серпні - вересні, грунту хороші суглинні, легко пропускають воду.

Для цибулин крокусів не обов'язково строго дотримуватися глибини посадки, тому що вони мають самоуглубляющіміся корінням. У пухку землю їх садять на глибину двох цибулин, в щільну - на глибину однієї. Щоб уникнути загущення посадок і деформації в зв'язку з цим клубнелуковиц рослини пересаджують кожні 4 роки.

Добре виглядають крокуси в композиціях з іншими цибулинними - Муськарі, гіацинтами, ранніми тюльпанами, а також з японською айвою, сливою. Пропонуємо купити цибулини крокусів в Україні, відвідавши наш магазин рослин.

Якщо цибулини крокусу посаджені на газонах, то стригти ті його ділянки, на яких розташовані цибулини, не можна, поки їх листя не пожовтіє, інакше на майбутній рік рослини цвісти не будуть. Для цього доріжки з квітами потрібно розташовувати на такій відстані, щоб між ними залишалося достатньо місця для проходу газонокосарки.

Композицій з крокусами, купити які ми радимо всім любітлям красивого саду, можна придумувати багато, що дозволить оновлювати сад щороку.

Крокуси. Купити цибулини крокусів в інтернет-магазині "Зелене життя" в Україні

Інтернет-магазин Зелене життя пропонує купити крокуси та інші цибулинні в Україні. Цибулини квітів за доступною ціною. Провідні виробники, висока якість товарів. Відправлення в будь-яке місто України.

Для покупки Вам необхідно зробити наступні дії:

  • Вибрати вподобані товари і додати в їх в корзину.
  • Перейти в корзину і оформити замовлення. Оформити замовлення можуть як зареєстровані так і незарегістрованние користувачі.
  • Оплатити замовлення або підтвердити покупку з подальшою оплатою післяплатою.
  • Отримати свою покупку скориставшись однією з транспортних компаній України або забрати товар самостійно з нашої торговельної площадки.
  • Висадити саджанці в своєму саду або на ділянці.
  • Вдалих покупок і гарного настрою.