Статьи

Ландшафтный дизайн

Ландшафтный дизайн

Ландшафтный дизайн 

Як живцювати сортові троянди

Як живцювати сортові троянди

ЯК живцювати СОРТОВІ ТРОЯНДИ!У вас ростуть красиві троянди? Ви можете їх живцювати і виростити стільки, скільки хочете. Подаруйте троянди друзям, родичам, знайомим. Вони будуть дуже раді. Цей спосіб розведення троянд не трудомісткий, а результат виходить чудовий. Отже, розведенням троянд зазвичай займаються в липні місяці. У цей час у троянди відростають нові пагони. Вибираємо товстенькі пагони, розміром з олівець. Відрізаємо секатором втечу і нарізаємо їх на черешки - 20-25 см. Нижній зріз робимо під кутом 30 градусів, верхній прямий. Ми залишаємо 2 листочка. Заглиблюють держак в картоплю. Копаємо траншею для посадок на багнет лопати- 20 см. На дно траншеї насипаємо пісок. Укладаємо живці в картоплі на відстані 15 см один від одного. Засипаємо живці землею так, щоб вони були заглиблені і закриті 2-3 нирки у держака троянди. Землю навколо живців злегка притоптують. Посадки готові. Тепер все літо не забуваємо поливати троянди. Вони обов'язково приживуться і добре будуть рости в живильному середовищі.

Дисконти

Дисконти

Як отримати дисконтну карту?

Создание дизайн-проекта

Создание дизайн-проекта

ЗАЧЕМ НУЖЕН ПPОЕКТ?Дизайн-проект - яркая и фотографически достоверная картина будущего. Она насущно необходима, чтобы по красочным трехмерным иллюстрациям наглядно представить, какими в конечном итоге станут дом с садом, и определиться в своих предпочтениях. Ясное представление цели поможет избежать волнений, связанных с неопределенностью.

Послуги із благоустрою й озеленення

Послуги із благоустрою й озеленення

После всех согласований проводятся непосредственно работы по благоустройству. Все ландшафтные работы выполняются в определенном порядке. Начинается обустройство сада с земляных работ: планировка почвы, создание искусственного рельефа.

Видео
Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)