Про нас

Ландшафтна компанія «Зелене життя» працює за двома основними напрямками:

Наша мета – створення індивідуального саду - райського куточка природи, що відповідає всім вимогам замовника та максимально вписаного в навколишнє середовище. Ми щиро любимо свою роботу і хочемо, щоб вона приносила радість нашим замовникам. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Дім и сад – це відображення Вашої індивідуальності, стилю і життєвих пріоритетів. Сад покликаний розширити межі Вашого будинку, створити новий життєвий простір під відкритим небом, в якому Вам і Вашій родині завжди буде затишно і комфортно.

Працюючи в області ландшафтного дизайну і озеленення, несучи відповідальність перед клієнтом за надані послуги, ми використовуємо найсучасніші матеріали, тільки якісні саджанці, рослини та грунт.

Тому отримав розвиток другий напрямок- продаж декоративних раслин.

Великий асортимент хвойних, листяних дерев і чагарників, а також багаторічних і однорічних рослин задовольнить потреби будь-якого клієнта.

В даний час розвивається третій напрямок-вирощування рослин. На даному етапі це розсада однорічних а також виробництво багаторічників, представлені до продажу вже сьогодні.

З нашою допомогою Ви можете розширити асортимент рослин у Вашому саду, отримати кваліфіковані поради по догляду за рослинами. За Вашим бажанням ми здійснюємо подальший догляд за створеним садом.

В роботі використовуємо класичну школу дизайну, а також стежимо за світовими тенденціями. Англійські, французькі, італійські, середземноморські, японські сади, східні мотиви, кантрі-сади, сучасні стилі можуть бути представлені у Вашому саду.

Довіртеся нам, і ми, підберемо Вам стиль, відповідний Вашому душевному стану, який буде гармонійно доповнювати Вашу індивідуальність.

З нами Ваше життя буде в зелені!

Будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!

Ландшафтний дизайн

Створення дизайн-проектів

Послуги із благоустрою й озеленення

 

Продаж декоративних рослин

 

Виробництво

Квіткової розсади

Багаторічних рослин

 

Зв'яжіться з нами або заповніть анкету замовника для проектування малого приватного саду